  • Papirne kese za DEWALT usisivač DXVA19-4204
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.625,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: 087199
Opis i namena proizvoda
  • Pakovanje ovih kesa obično sadrži 3 komada, omogućavajući zamenu kesa kada je to potrebno.
  • Jednostavne su za postavljanje i zamenu, što olakšava održavanje usisivača.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Papirne kese namenjene za upotrebu sa DeWalt usisivačima za suvo i mokro usisavanje
  • Kompatibilne sa modelima DXV20PTA, DXV20P, DXV25S
  • Pakovanje sadrži 3 kom
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Irimo set nastavaka 1/4" sa odvijačem 32kom
cena: 3.859,00 din
 detaljnije
Udarni bit 1/4", T40, 50mm/2kom Festa
Udarni bit 1/4", T40, 50mm/2kom FestaUdarni bit 1/4", T40, 50mm/2kom FESTA predstavlja vrhunski alat dizajniran da izdrži najteže zadatke ...
 detaljnije
Klešta za telefonske priključke  427/4DG UNIOR
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 1,90mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 176,00 din
144,00 din
akcija
Bosch Laserski daljinomer GLM 50-25 G sa zelenim zrakom, 0601072V00
20.130,00 din
DeWalt DCG412N akumulatorska ugaona brusilica 18V, Solo
DeWalt DCG412N akumulatorska ugaona brusilica 18V, Solo - proizvod na akciji cena: 31.594,00 din
Hikoki Ubodna testera 705 W CJ90VAST2 Hitachi
Hikoki Ubodna testera 705 W CJ90VAST2 Hitachi - proizvod na akciji cena: 18.696,00 din
Wera Kraftform Kompakt 900 udarni odvijač sa bitovima, 19 delova
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.920,00 din
Električno rende za drvo 900W 1911B MAKITA
Električno rende za drvo 900W 1911B MAKITA - proizvod na akciji cena: 32.490,00 din