Šifra proizvoda: ZD-507C-100W
Opis i namena proizvoda
  • Pištolj lemilica ZD-507C-100W
  • Pištolj lemilica, namenjena za meko lemljenje kontakata i priključaka
  • Izuzetno mobilna, sa lampicom za osvetljenje delova koji se leme
  • Vrh se zagreva samo dok je taster pritisnut
  • Idealna za servisere i terenski rad u elektronici
  • Isporučuje se u plastičnom koferu sa tinolom i 2 dodatna vrha
          spacer Karakteristike proizvoda
          • Napajanje 230 V~
          • Snaga 100 W
          • Kabel 1.2 m
          spacer Obim isporuke
          • plastični kofer
          • tinol
          • 2 dodatna vrha
          5 zvezdica
          0 %
          4 zvezdica
          0 %
          3 zvezdica
          0 %
          2 zvezdica
          0 %
          1 zvezdica
          0 %
          Reklamacija i zamena proizvoda
          Slični proizvodi
          Hogert HT1R015 ključ vilasto okasti sa račnom 15 mm
          cena: 902,00 din
           detaljnije
          Rezervni nožić za skalpel LB-10B Olfa
          Rezervni nožić za skalpel LB-10B OlfaOLFA rezervni nožić iz serije LB, sirine 18 mm, koji se koristi za sve OLFA skalpele iz serije LProizvedeni o ...
          cena: 649,00 din
           detaljnije
          Četka za poliranje Nylon 6mm Ø 100mm WOLFCRAFT
          Četka za poliranje Nylon 6mm Ø 100 WOLFCRAFTNylon-četka, prihvat 6 mm, crveno=agresivnoZa čišćenje, skidanje rđe, poliranje drveta, ...
          akcija
          DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m
          DeWalt DW088CG Laserski nivelator 20m - proizvod na akciji cena: 33.757,00 din
          27.800,00 din
          akcija
          Odvijač šrafciger ravni 98 20 65 1000V 6.5x150mm KNIPEX
          Odvijač šrafciger ravni 98 20 65 1000V 6.5x150mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.909,00 din
          1.480,00 din
          Glava mazalice sa 6 pinova dugačka 1750TLA Beta
          Glava mazalice sa 6 pinova dugačka 1750TLA Beta - proizvod na akciji cena: 9.675,00 din
          Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250
          Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250 - proizvod na akciji cena: 8.545,00 din
          Bosch List univerzalne testere S 1130 CF Endurance za Heavy Metal
          Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140
          Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140 - proizvod na akciji cena: 9.298,00 din
          Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 13 J0
          Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 13 J0 - proizvod na akciji cena: 3.086,00 din
          REMS 113370 RAS Cu 8 – 42 Rezač cevi
          REMS 113370 RAS Cu 8 – 42 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 25.284,00 din
          MICRO Rezač MIC Proxxon
          MICRO Rezač MIC Proxxon - proizvod na akciji cena: 14.724,00 din
          Garnitura viljuškasto-okasti ključevi 8-19mm KS TOOLS
          Hidraulična dizalica 3011/T5 5t Beta
          Hidraulična dizalica 3011/T5 5t Beta - proizvod na akciji cena: 16.128,00 din
          Polir sunđer beli 150 mm Makita
          Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
          Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.7mm x 1240m Villager
          Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.7mm x 1240m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
          Kablovi za startovanje 300A 2,5m
          Kablovi za startovanje  300A 2,5m - proizvod na akciji cena: 1.030,00 din
          Punjač za akumulator CXT/LXT Makita
          Punjač za akumulator CXT/LXT Makita - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
          Račna zglobna 1/4" KS TOOLS
          Račna zglobna 1/4" KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 5.340,00 din
          Muljača ručna Minieno Enoitalia
          Muljača ručna Minieno Enoitalia - proizvod na akciji cena: 27.569,00 din
          Knipex makaze za kablove 165mm 95 05 165
          Knipex makaze za kablove 165mm 95 05 165 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
          Fuse akumulatorski motokultivator-freza 2x18V Villager
          Fuse akumulatorski motokultivator-freza 2x18V Villager - proizvod na akciji cena: 26.669,00 din