  • Raider akumulatorska bušilica RDP-SBCD20 20V 2*2Ah
  • Aku bušilica RDP-SBCD20 20V 2*2Ah 030215 Raider 2853 je uređaj koji je kompaktne i lagane konstrukcije.
  • Brzostezna glava omogućuje lako postavljanje i uklanjanje umetka.
  • Ergonomski dizajniran gumirani mekani rukohvat.
  • Metalna konstrukcija svih zupčanika.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nazivni napon, V: 20
  • Motor bez četkica
  • Tip baterije: Li-Ion
  • Kapacitet baterije, Ah: 2.0
  • Broj baterijskih ćelija: 5
  • Vreme punjenja, h: 1
  • Napon praznog hoda, V: 0 - 400 / 0 - 1300
  • Kapacitet stezne glave sa jednim rukavom, mm: 0,1 - 10
  • Podešavanje obrtnog momenta: 20 + 1
  • Maksimalni obrtni moment, Nm: 44
  • Nazivni napon / frekvencija, V / Hz: 230 / 50
  • Klasa zaštite: II
  • Bruto težina, kg: 2.450
  • Neto težina, kg: 2.200
  • Dimenzije, mm: 100 x 320 x 230 mm
spacer Obim isporuke
  • punjač
  • Kofer
  • 2 baterije 2Ah
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Crevo baštenski 1/2"x50m
Crevo baštenski 1/2"x50m
cena: 3.839,00 din
 detaljnije
KWB 49800060 Brusni papir list (drvo-farba) GR60 | 230x280
KWB 49800060 Brusni papir list (drvo-farba) GR60 | 230x280Brusni list 230 x 280mm, drvo i boje ...
cena: 52,00 din
 detaljnije
Klešta za krimpovanje tankozidnih ferrula HT1P205 Hogert
akcija
Gardena CS drobilica 10cm
Gardena CS drobilica 10cm - proizvod na akciji cena: 2.516,00 din
1.639,00 din
akcija
Rezni disk Cu-Inox Rems
Rezni disk Cu-Inox Rems - proizvod na akciji cena: 17.523,00 din
16.390,00 din
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX
Klešta špicasta 25 01 125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.096,00 din
Laserski obeleživač linija K893 Kapro
Laserski obeleživač linija K893 Kapro - proizvod na akciji cena: 3.336,00 din
Žica za vezivanje armature za MAX CO TW898
Žica za vezivanje armature za MAX CO TW898 - proizvod na akciji cena: 32.229,00 din
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON - proizvod na akciji cena: 1.980,00 din
Black&Decker set odvijača 29 delova BDHT0-62130V
Black&Decker set odvijača 29 delova BDHT0-62130V - proizvod na akciji cena: 3.251,00 din
Stona stega čelična okaljena 150mm Beta
Stona stega čelična okaljena 150mm Beta - proizvod na akciji cena: 92.850,00 din
Villager silk za trimer 3.0mm X 1108m (20LB) - Duo core - Okrugla nit
Villager silk za trimer 3.0mm X 1108m (20LB) - Duo core - Okrugla nit - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din