  • RAIDER akumulatorska udarna bušilica RDP-SCDI20S 2x2Ah
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 godine za fizička lica i 1 godina za firme
   Raider
Proizvođač: Raider
Šifra proizvoda: 1101OM
Opis i namena proizvoda
  • RAIDER akumulatorska udarna bušilica RDP-SCDI20S 20V
  • Stezna glava sa automatskim zaključavanjem bez ključa za brzu promenu radnog alata
  • Mehanički dvostepeni menjač, koji omogućava glatko podešavanje preko dugmeta za pokretanje
  • Potpuno metalni menjač
  • Dodatna ručka
  • Elektronska kočnica
  • LED osvetljenje - obezbeđuje dobro osvetljenje radne površine
  • Kuka za pojas
  • Udoban reljefni elastični poklopac na dršci
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nazivni izlazni napon, V: 20
  • Tip baterije: Li-Ion
  • Kapacitet baterije, Ah: 2
  • Broj ćelija baterije: 5h
  • Vreme punjenja, h: 1
  • O/min, min-1: 0 - 400 / 0 - 1600
  • Opseg uticaja, min-1: 0 - 25000
  • Kapacitet stezne glave sa jednim rukavom, mm: 0,1 - 13
  • Podešavanje obrtnog momenta: 20+1
  • Broj mehaničkih zupčanika: 2h
  • Maksimalni obrtni moment, Nm: 50
  • Nazivni napon / frekvencija, V / Hz: 230 / 50
  • Struja punjenja, A: 2.4
  • Klasa zaštite: II
  • Bruto težina, kg: 4.080
  • Neto težina, kg: 3.890
  • Dimenzije, mm: 350 x 110 x 280 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Villager VLP 5820 FUSE aku udarni odvijač 18V Brushless, 400 Nm, 1/2" prihvat + baterija 1.5Ah + punjač 2.4A Villager
cena: 23.938,00 din
 detaljnije
Set 3 kom. turpija za drvo Machtig
cena: 1.200,00 din
 detaljnije
Fleksibilni držač umetaka 200mm 1/4" Makita
Fleksibilni držač umetaka 200mm 1/4" MakitaIdealan nastavak za šrafljenje na teško dostupnim mestima ...
akcija
Senco FinishPro10 pneumatski pištolj za eksere bez glave, 12-25mm
20.060,00 din
akcija
Makaze za sečenje plastičnih cevi REMS ROS P 63 S
Makaze za sečenje plastičnih cevi REMS ROS P 63 S - proizvod na akciji cena: 29.402,00 din
22.440,00 din
Brusilica za poliranje GPO 950 Bosch
Brusilica za poliranje GPO 950 Bosch - proizvod na akciji cena: 19.030,00 din
Akumulatorska kekserica za žlebove DPJ180Z Makita
Akumulatorska kekserica za žlebove DPJ180Z Makita - proizvod na akciji cena: 35.590,00 din
Gardena slavina kuglična 1″ – 3/4″
Gardena slavina kuglična 1″ – 3/4″ - proizvod na akciji cena: 3.221,00 din
Wiha 41241 Set električarskih alata u torbi, 32 dela
Wiha 41241 Set električarskih alata u torbi, 32 dela - proizvod na akciji cena: 48.184,00 din
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 1.140,00 din
Makita SK700GD laserski nivelator akumulatorski 12V 3 x 360° zeleni
Makita SK700GD laserski nivelator akumulatorski 12V 3 x 360° zeleni - proizvod na akciji cena: 90.290,00 din
Klešta sečice kose 1000V 70 06 160mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 70 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.222,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 18V DTW701Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač 18V DTW701Z Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
Makaze za travu 370mm okretne LEVIOR
Makaze za travu 370mm okretne LEVIOR - proizvod na akciji cena: 1.110,00 din
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS
Produžetak za kružne testere za metal L300 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.356,00 din
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.000,00 din
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 8.175,00 din
Klešta armiračka 300 mm 99 01 300 KNIPEX
Klešta armiračka 300 mm 99 01 300 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.870,00 din
Električarske makaze 1128BAX Beta
Električarske makaze 1128BAX Beta - proizvod na akciji cena: 5.324,00 din
Makaze voćarske 220 - jap.čelik WINLAND
Makaze voćarske 220 - jap.čelik WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.489,00 din
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta - proizvod na akciji cena: 68.250,00 din