  • Raider Akumulatorski Odvijač RDP-SCIW20: Snaga i Preciznost u Vašim Rukama
  • Sa maksimalnim obrtnim momentom od 250 Nm, ovaj odvijač je sposoban da se nosi sa najzahtevnijim zadacima uvrtanja i odvrtanja, čineći ga idealnim alatom za profesionalce i entuzijaste "uradi sam" projekata.
  • Nazivni napon od 20W ukazuje na energetsku efikasnost ovog akumulatorskog odvijača, dok izuzetno visok obrtni moment alata od 250 Nm obezbeđuje da ovaj akumulatorski odvijač može da izvrši i najteže zadatke bez napora. Lakoća kojom se menja brzina i smer rotacije doprinosi fleksibilnosti i prilagodljivosti u različitim situacijama.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment: 250 Nm
  • Prihvat 1/2 ”kvadrat
  • Stopa udara: 0 - 3600 min-1
  • Izdržljiv menjač: 0 - 2800 min-1
  • Nazivni napon: 20W
  • Maksimalni obrtni momenat, Nm: 250
  • Bruto težina: 1.64 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterija i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Podsklop sa 3 utičnice + USB Home
cena: 3.752,00 din
 detaljnije
Adapter Power za HSS-BiMetal krunaste testere Ø 14-210 mm BOSCH
cena: 2.023,00 din
 detaljnije
Proxxon gasna lemilica u setu Microflam MGS - proizvod na akciji
Proxxon gasna lemilica u setu Microflam MGS
akcija
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm - proizvod na akciji cena: 3.333,00 din
2.580,00 din
akcija
Vibraciona bušilica BEH710 Black&Decker
Vibraciona bušilica BEH710 Black&Decker - proizvod na akciji cena: 11.249,00 din
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din
Pneumatska bušilica 10mm KS TOOLS
Pneumatska bušilica 10mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 16.320,00 din
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8''
Proxxon Račna-Rotirajuća čegrtaljka 3/8'' - proizvod na akciji cena: 5.988,00 din
Akumulatorski brzi odvijač bez četkica 18V/2Ah DCF620D2 DeWalt
Akumulatorski brzi odvijač bez četkica 18V/2Ah DCF620D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 53.472,00 din
DeWALT DCK1012P4T akumulatorski set mašina, 18V XR, 10 delova, TSTAK koferi
DeWALT DCK1012P4T akumulatorski set mašina, 18V XR, 10 delova, TSTAK koferi - proizvod na akciji cena: 309.590,00 din
Zeger klešta prava unutrašnja 44 11 J2 180mm KNIPEX
Zeger klešta prava unutrašnja 44 11 J2 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.415,00 din