  • Raider udarna akumulatorska bušilica RDP-SCDI20 20V 2x2Ah
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 godine za fizička lica i 1 godina za firme
   Raider
Proizvođač: Raider
Šifra proizvoda: 826OM
Opis i namena proizvoda
  • Stezna glava sa automatskim zaključavanjem bez ključa za brzu promenu radnog alata
  • Mehanički dvostepeni menjač, koji omogućava glatko podešavanje preko dugmeta za pokretanje
  • Potpuno metalni menjač
  • Dodatna ručka
  • Elektronska kočnica
  • LED osvetljenje - obezbeđuje dobro osvetljenje radne površine
  • Kuka za pojas
  • Udoban reljefni elastični poklopac na dršci
spacer Karakteristike proizvoda
  • Izlazni napon, V: 20
  • Tip baterije: Li-Ion
  • Kapacitet baterije, Ah: 2
  • Broj ćelija baterije: 5h
  • Vreme punjenja, h: 1
  • O/min, min-1: 0 - 400 / 0 - 1600
  • Broj udaraca, min-1: 0 - 25000
  • Stezna glava, mm: 0,1 - 13
  • Podešavanje obrtnog momenta: 20+1
  • Broj mehaničkih zupčanika: 2h
  • Maksimalni obrtni moment, Nm: 50
  • Nazivni napon / frekvencija, V / Hz: 230 / 50
  • Struja punjenja, A: 2.4
  • Klasa zaštite: II
  • Bruto težina, kg: 4.080
  • Neto težina, kg: 3.890
  • Dimenzije, mm: 350 x 110 x 280 mm
spacer Obim isporuke
  • kofer
  • baterije 20V/2Ah x 2
  • Punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantski razvrtač rupa 35–75×45 mm M14
Dijamantski razvrtač rupa 35–75×45 mm M14 stožasti – plastični držačDijamantski razvrtac stožastog oblika dimenzija 35–7 ...
cena: 9.180,00 din
 detaljnije
Unior nasadni ključ IMPACT prihvat 1 i 1/2" 105mm
cena: 58.857,00 din
 detaljnije
Villager Akumulatorski kompresor VAT 0640 FUSE + baterija 2Ah
akcija
Odvijač krstasti VDE 3PH2 x 150mm VILLAGER
Odvijač krstasti VDE 3PH2 x 150mm VILLAGER - proizvod na akciji cena: 482,00 din
220,00 din
akcija
Bosch baterija za Bosch alate PBA 18V 6,0 Ah W-C
Bosch baterija za Bosch alate PBA 18V 6,0 Ah W-C - proizvod na akciji cena: 17.792,00 din
13.800,00 din
Fieldmann FDB 202201-E Ugaona brusilica 230mm
Fieldmann FDB 202201-E Ugaona brusilica 230mm - proizvod na akciji cena: 9.583,00 din
Ugaona brusilica 900W 125mm DWE4157 DeWalt
Ugaona brusilica 900W 125mm DWE4157 DeWalt - proizvod na akciji cena: 14.256,00 din
Prskalica za travu Classic Gardena
Prskalica za travu Classic Gardena - proizvod na akciji cena: 1.748,00 din
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 24 00 PH0x60mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.352,00 din
Tračna brusilica 940W M9400 Makita
Tračna brusilica 940W M9400 Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
DeWalt noževi za aligator 430mm KL20 DT2976
DeWalt noževi za aligator 430mm KL20 DT2976 - proizvod na akciji cena: 22.013,00 din