Šifra proizvoda: FMEH850K
Opis i namena proizvoda
  • Stanley FMEH850K FatMax udarna bušilica 850W
  • Stanley FMEH850K FatMax udarna bušilica predstavlja vrhunski alat koji kombinuje snagu, preciznost i udobnost za širok spektar bušilačkih poslova. Sa svojim snažnim motorom od 850 W i promenljivom brzinom, ova bušilica omogućava lagani start za veću tačnost u svim vrstama bušenja.
  • Gumirane zone držanja povećavaju ergonomiju i smanjuju zamor korisnika, omogućavajući vam udobno rukovanje tokom dužih radnih perioda. Kontinuirana ulazna snaga od 850 W obezbeđuje konzistentnu snagu za brzo i efikasno bušenje.
  • Sa kapacitetom stezne glave od 13 mm i mogućnošću bušenja u čeliku do prečnika od 13 mm, drveta do prečnika od 50 mm i cigle/betona do prečnika od 18 mm, ovaj alat je pogodan za širok spektar bušilačkih aplikacija.
  • Sa dimenzijama od 328 x 255 x 83 mm i težinom od 4,1 kg, Stanley FMEH850K FatMax udarna bušilica je stabilan i pouzdan alat koji je lako rukovati. Dužina kabla od 3 metra omogućava vam fleksibilnost u radu, dok prekidač za zaključavanje i stezna glava bez ključa čine ovaj alat praktičnim i jednostavnim za korišćenje.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kontinuirana ulazna snaga: 850 W
  • Broj udaraca: 0 - 54.400 min-1
  • Kapacitet stezne glave: 13 mm
  • Maks. bušenje (čelik Ø): 13 mm
  • Maks. bušenje (drvo Ø): 50 mm
  • Maks. bušenje (cigla/beton Ø): 18 mm
  • Dimenzije: 328 x 255 x 83 mm
  • Težina: 4,1 kg
  • Dužina kabla: 3 m
spacer Obim isporuke
  • Bočna drška
  • Kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Viljuškasto-okasti ključ 30mm Modeco
cena: 1.216,00 din
 detaljnije
Rezno-brusna ploča 50mm - BIHUI DCW50
cena: 1.916,00 din
 detaljnije
Torbica za alat FESTA sa 8 džepova, 30x25 cm
akcija
Stanley modularna kolica za alat sa točkovima 4u1 1-79-206
Stanley modularna kolica za alat sa točkovima 4u1 1-79-206 - proizvod na akciji cena: 26.564,00 din
18.020,00 din
akcija
Zaštitna vrata sa rajfešlusom 1x2.3m
Zaštitna vrata sa rajfešlusom 1x2.3m - proizvod na akciji cena: 1.764,00 din
990,00 din
Proxxon 7-delni set Hinged MicroSpeeder viljuškasto-okastih zglobnih ključeva
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 2.192,00 din
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 159.990,00 din
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.996,00 din
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000 - proizvod na akciji cena: 43.550,00 din
Klešta električarska sa 6 funkcija 13 96 200 1000V VDE Knipex
Klešta električarska sa 6 funkcija 13 96 200 1000V VDE Knipex - proizvod na akciji cena: 9.773,00 din
Hikoki ekseri 21°- 2.8 x 50mm 3000kom
Hikoki ekseri 21°- 2.8 x 50mm 3000kom - proizvod na akciji cena: 6.876,00 din
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
Nagibna stona testera LS0816F Makita
Nagibna stona testera LS0816F Makita - proizvod na akciji cena: 45.990,00 din
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160 - proizvod na akciji cena: 5.872,00 din
Rezni disk Cu-Inox Rems
Rezni disk Cu-Inox Rems - proizvod na akciji cena: 17.523,00 din
Knipex makaze za kablove sa dvostrukom oštricom 200mm 95 11 200
Knipex makaze za kablove sa dvostrukom oštricom 200mm 95 11 200 - proizvod na akciji cena: 7.688,00 din
Kružna testera za drvo HSS 450x30x2.8mm 80z PILANA
Kružna testera za drvo HSS 450x30x2.8mm 80z PILANA - proizvod na akciji cena: 7.758,00 din