  • Stanley SXUP1000XWE dubinska potopna pumpa za bunare, 1000W, max 55m, Inox
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   STANLEY
Proizvođač: STANLEY
Šifra proizvoda: SXUP1000XWE
Opis i namena proizvoda
  • Dubinska pumpa sa kućištem od nerđajućeg čelika i plastičnom osnovom
spacer Karakteristike proizvoda
  • Pogodna za pumpanje vode sa česticama prečnika do 1,5 mm
  • Minimalna usisna visina vode 70 mm
  • Maksimalni domet 55 m
  • Maksimalni protok vode 5200 l/h
  • Maksimalna dubina potapanja 16 m
  • Maksimalni radni pritisak 5,5 bara
  • Prečnik izlaznog priključka G1-1/4″
  • Dužina kabla 20 m
  • Težina 11,5 kg
  • Tip motora: Indukcija
  • Napon: 230V/50Hz
  • Broj obrtaja 2800 o/min
  • IPX8 (stepen zaštite od vode)
  • Vertikalna instalacija
  • Za čistu vodu
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Podni partviš 30cm-mix BEOROL
Podni partviš 30cm-mix BEOROL
Partviš četka namenjena ručnom čišćenju površina i uklanjanju sitnih prljavština. ...
cena: 1.596,00 din
 detaljnije
Dijamantska ploča asfalt 350x3.2x25.4 Premium Tyrolit
cena: 27.090,00 din
 detaljnije
Metabo G 400 Čeona Brusilica
Metabo G 400 Čeona Brusilica
akcija
DeWalt DCMCS574N akumulatorska lančana testera 54V FLEXVOLT – bez baterije
DeWalt DCMCS574N akumulatorska lančana testera 54V FLEXVOLT – bez baterije - proizvod na akciji cena: 63.561,00 din
52.350,00 din
akcija
Udarni odvijač 1200W TW1000 MAKITA
Udarni odvijač 1200W TW1000 MAKITA - proizvod na akciji cena: 87.490,00 din
69.990,00 din
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 26lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 26lit Keter - proizvod na akciji cena: 8.337,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 11,00mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 11,00mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.300,00 din
Ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220 FatMax Stanley
Ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220 FatMax Stanley - proizvod na akciji cena: 9.732,00 din
Baterija Fuse 18 V / 2 Ah Villager
Baterija Fuse 18 V / 2 Ah Villager - proizvod na akciji cena: 4.934,00 din
Bosch akumulatorske makaze za živu ogradu UniversalHedgecut 18V-50 Solo
Bosch akumulatorske makaze za živu ogradu UniversalHedgecut 18V-50 Solo - proizvod na akciji cena: 20.279,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.931,00 din
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm - proizvod na akciji cena: 73.500,00 din
Bosch list kružne testere Expert for Stainless Steel 305 x 25,4 x 2,5 x 80
Makaze voćarske kovane STREND PRO
Makaze voćarske kovane STREND PRO - proizvod na akciji cena: 988,00 din
Ugaoni cevasti ključ 19mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.860,00 din