Šifra proizvoda: ZD-200N-30W
Opis i namena proizvoda
    • Štapna lemilica ZD-200N-30W
    • Štapna lemilica, namenjena za meko lemljenje kontakata i priključaka
    • Izuzetno mobilna, sa gumenom navlakom protiv proklizavanja na dršci
    • Dimenzija i težina ručke omogućava dugotrajan rad bez napora
    • Idealna za servisere i terenski rad u elektronici
      spacer Karakteristike proizvoda
      • Veoma brzo zagrevanje
      • Keramički grejač
      • Snaga: 30W
      • Napon: 230V~
      • Vrh: N1-1, N1-4
      • Garancija na štapnu lemilicu: 25 meseci
      • Grejač i vrh lemilice ne podležu garanciji s obzirom da
      • se radi o potrošnoj robi
      Komentariši proizvod
      2.0 od 5 zvezdica
      5 zvezdica
      0 %
      4 zvezdica
      0 %
      3 zvezdica
      33 %
      2 zvezdica
      67 %
      1 zvezdica
      0 %
      Reklamacija i zamena proizvoda
      Slični proizvodi
      RUBI 66952 dupli vakumski nosač pločica, 50kg
      cena: 9.629,00 din
       detaljnije
      Stanley skalpel Fatmax trapez 0-10-778
      cena: 1.796,00 din
       detaljnije
      Univerzalni reparator za creva KARCHER
      akcija
      Bosch GCU 18V-30 akumulatorska testera za urezivanje - suvu gradnju, Solo
      Bosch GCU 18V-30 akumulatorska testera za urezivanje - suvu gradnju, Solo - proizvod na akciji cena: 27.905,00 din
      21.630,00 din
      akcija
      Klešta papagajke 175mm Ridgid
      Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din
      1.990,00 din
      Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001
      Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001 - proizvod na akciji cena: 19.494,00 din
      FIELDMANN FZP 70505-0 teleskopska lančana testera 20V Fast Power
      FIELDMANN FZP 70505-0 teleskopska lančana testera 20V  Fast Power - proizvod na akciji cena: 9.746,00 din
      Teleskopske Preklopne Merdevine FZZ 4006 Fieldmann 4.4m
      Klešta sečice kose 77 22 115mm KNIPEX
      Klešta sečice kose 77 22 115mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.904,00 din
      Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica
      Ubodna testera PST 800 PEL BOSCH + 10 testerica - proizvod na akciji cena: 13.426,00 din
      Pneumatski nož za šoferšajbnu 1938 Beta
      Pneumatski nož za šoferšajbnu 1938 Beta - proizvod na akciji cena: 37.950,00 din
      Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 8mm 98 04 08
      Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 8mm 98 04 08 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
      Bosch GOP 185-Li Akumulatorski višenamenski alat - Renovator, Solo 06018G2020
      Pumpa za ulje-burad ručna BETA
      Pumpa za ulje-burad ručna BETA - proizvod na akciji cena: 9.150,00 din
      Odvijač šrafciger 98 24 02 PH2x100mm 1000V KNIPEX
      Odvijač šrafciger 98 24 02 PH2x100mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.806,00 din
      FIELDMANN FDUO 70505-0 Akumulatorska univerzalna testera Fast Power
      Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB
      Knipex mini skidač izolacije Ø 0,3-1,0mm 12 80 100 SB - proizvod na akciji cena: 8.050,00 din
      Struna za trimer - twist 3,00 mm x 15m ROSA
      Struna za trimer - twist  3,00 mm x 15m ROSA - proizvod na akciji cena: 394,00 din
      Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems
      Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 E Rems - proizvod na akciji cena: 22.848,00 din
      FUSE akumulatorski brushless alat za vezivanje biljaka Villager VTM 25 - 1BSC
      Makita jednoručna glodalica RT0702CX2
      Makita jednoručna glodalica RT0702CX2 - proizvod na akciji cena: 40.690,00 din
      Klešta za blankiranje 11 06 160mm 1000V KNIPEX
      Klešta za blankiranje 11 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
      Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo
      Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo - proizvod na akciji cena: 1.434,00 din