Šifra proizvoda: ZD-200N-40W
Opis i namena proizvoda
    • Štapna lemilica ZD-200N-40W
    • Štapna lemilica, namenjena za meko lemljenje kontakata i priključaka
    • Izuzetno mobilna, sa gumenom navlakom protiv proklizavanja na dršci
    • Dimenzija i težina ručke omogućava dugotrajan rad bez napora
    • Idealna za servisere i terenski rad u elektronici
      spacer Karakteristike proizvoda
      • Veoma brzo zagrevanje
      • Keramički grejač
      • Snaga: 40 W
      • Napon: 230 V~
      • Vrh: N1-1, N1-4
      • Garancija na štapnu lemilicu: 25 meseci
      • Grejač i vrh lemilice ne podležu garanciji s obzirom da
      • se radi o potrošnoj robi
      Komentariši proizvod
      5.0 od 5 zvezdica
      5 zvezdica
      100 %
      4 zvezdica
      0 %
      3 zvezdica
      0 %
      2 zvezdica
      0 %
      1 zvezdica
      0 %
      Reklamacija i zamena proizvoda
      Slični proizvodi
      Lopata za sneg šoferska 31x35
      Lopata za sneg šoferska 31x35
      cena: 863,00 din
       detaljnije
      Wiha 45221 Indikator rotacionog polja 100 - 700 V AC, CAT IV
      Wiha 45221 Indikator rotacionog polja 100 - 700 V AC, CAT IVOdređivanje smera rotacije u trofaznom napajanju radi provere električnih priključaka? ...
      cena: 12.549,00 din
       detaljnije
      Norveški radijator - konvektor 1500W P15
      Norveški radijator - konvektor 1500W P15BEHA norveški konvekcioni radijatorNamenjen postavljanju u najhladnije delove prostorije, ispod ...
      akcija
      DeWalt aku lančana testera DCM565P1
      DeWalt aku lančana testera DCM565P1 - proizvod na akciji cena: 60.136,00 din
      40.790,00 din
      akcija
      Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi
      Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi - proizvod na akciji cena: 38.232,00 din
      36.326,00 din
      Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm
      Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 46.079,00 din
      DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba
      DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba - proizvod na akciji cena: 24.964,00 din
      Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 180mm/22.22 IRWIN
      Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 4.920,00 din
      Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster
      Benzinske makaze za živu ogradu HT7510 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
      Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
      Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din
      Motorna samohodna benzinska kosačica S460VX GARDENmaster
      Black&Decker BEG010 Ugaona brusilica 115mm 710W
      Black&Decker BEG010 Ugaona brusilica 115mm 710W - proizvod na akciji cena: 6.512,00 din
      GARDENmaster Benzinski trimer 2KS BC400S
      GARDENmaster Benzinski trimer 2KS BC400S - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
      LED naglavna punjiva lampa sa PIR senzorom YW17408-3767
      Listovi ubodne testere za inox / nerđajući čelik T 118 GFS (3.kom) BOSCH
      Električna kosačica FZR 2018-E 1000W Fieldmann
      Električna kosačica FZR 2018-E 1000W Fieldmann - proizvod na akciji cena: 8.990,00 din
      Burgija za beton SDS-plus 5/50/110 IRWIN
      Burgija za beton SDS-plus 5/50/110 IRWIN      - proizvod na akciji cena: 211,00 din
      Akumulatorski odvrtač bez četkica 18V DFS452Z Makita
      Akumulatorski odvrtač bez četkica 18V DFS452Z Makita - proizvod na akciji cena: 32.990,00 din
      Gardena prskalica multifuncijska comfort
      Gardena prskalica multifuncijska comfort - proizvod na akciji cena: 4.953,00 din
      DeWalt DCH172N akumulatorska udarna bušilica SDS-plus 18V, bez baterije i punjača
      DeWalt DCH172N akumulatorska udarna bušilica SDS-plus 18V, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 35.212,00 din
      ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager
      ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din
      Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.4mm x 1560m Villager
      Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.4mm x 1560m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
      Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch
      Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 14.242,00 din