  • Akumulator-baterija 12V 10Ah WP10-12SE F2 LONG
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.842,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 3,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Kung Long
Proizvođač: Kung Long
Šifra proizvoda: 2605TP
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nominalni napon (V): 12V
  • Nominalni kapacitet:
  • 20-časovni režim (0.5A do 10.50V): 10Ah
  • 10-časovni režim (0.95A do 10.50V): 9.5Ah
  • 5-časovni režim (1.7A do 10.20V): 8.5Ah
  • 1C režim (10A do 9.60V): 5.67Ah
  • 3C režim (30A do 9.60V): 4Ah
  • Težina: Približno 3.29 kg (7.24 lbs)
  • Unutrašnji otpor (na 1 kHz): Približno 11 mΩ
  • Dimenzije (mm / inči):
  • Dužina (L): 151 ±1 mm (5.94 ±0.04 in)
  • Širina (W): 65 ±1 mm (2.56 ±0.04 in)
  • Visina (H): 112 ±1 mm (4.41 ±0.04 in)
  • Ukupna visina (HT): 118.5 ±1 mm (4.67 ±0.04 in)
  • Maksimalna struja pražnjenja za 5 sekundi: 150A
  • Načini punjenja na 25℃ (77℉):
  • Ciklična upotreba:
  • Napon punjenja: 14.4V do 15.0V
  • Koeficijent temperaturne korekcije: -5.0 mV/℃ po ćeliji
  • Maksimalna struja punjenja: 3A
  • Napon plutajućeg punjenja: 13.5V do 13.8V
  • Koeficijent temperaturne korekcije: -3.0 mV/℃ po ćeliji
  • Radni temperaturni opseg:
  • Punjenje: od -15℃ (5℉) do 40℃ (104℉)
  • Pražnjenje: od -15℃ (5℉) do 50℃ (122℉)
  • Skladištenje: od -15℃ (5℉) do 40℃ (104℉)
  • Zadržavanje napunjenosti (shelf life) na 20℃ (68℉):
  • Nakon 1 meseca: 92%
  • Nakon 3 meseca: 90%
  • Nakon 6 meseci: 80%
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ nasadni, prihvat 3/8" 238/1 6p 13mm UNIOR
Ključ nasadni, prihvat 3/8" 238/1 6p 13mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromiran (EN12540)polirankovan, u potpunosti poboljšan i ojačani ...
cena: 367,00 din
 detaljnije
Pasta za lemljenje 50gr
Pasta za lemljenje 50gr
 detaljnije
Nasadni ključ kovani 1/2" 41mm Irimo
akcija
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch - proizvod na akciji cena: 8.091,00 din
6.270,00 din
akcija
Silk za trimer 3.0mm X 1007m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager
Silk za trimer 3.0mm X 1007m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
11.990,00 din
Testera aligator 425mm list za Termo blok kalse 12 DWE397 DeWalt
Testera aligator 425mm list za Termo blok kalse 12 DWE397 DeWalt - proizvod na akciji cena: 93.072,00 din
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V - proizvod na akciji cena: 52.653,00 din
Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001
Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001 - proizvod na akciji cena: 19.494,00 din
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.621,00 din
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 6.416,00 din
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch - proizvod na akciji cena: 45.645,00 din
Bosch GSS 140 A Vibraciona brusilica 220W 101x112mm 06012A8021
Bosch GSS 140 A Vibraciona brusilica 220W 101x112mm 06012A8021 - proizvod na akciji cena: 13.220,00 din
Burgija za beton MASONRY 5.0x55x90 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 5.0x55x90 IRWIN - proizvod na akciji cena: 84,00 din
Burgija za beton SDSplus 18/1000/940 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 18/1000/940 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 4.380,00 din
Bosch dijamantska rezna ploča Standard for Universal 400x25,4 400x20x3.2x10mm
Bosch dijamantska rezna ploča Standard for Universal 400x25,4 400x20x3.2x10mm - proizvod na akciji cena: 22.714,00 din