  • Baterija Long KPH100-12AN 12V 100Ah
Unesite Vaš E-mail:
cena: 29.874,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 31,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Kung Long
Proizvođač: Kung Long
Šifra proizvoda: 1295TP
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • -Oznaka modela: KPH100-12AN
  • -Napon: 12V
  • -Kapacitet: 100Ah (C20); 85 Ah (C5)
  • -AGM VRLA tehnologija, bez održavanja i bez tečnog elektrolita
  • -Mogućnost montiranja u bilo kojem položaju
  • -Najčešća namena za napajanje mašina za čišćenje podova, za sonar aparate i solarne sisteme…itd
  • -Mogućnost korišćenja i na plovilima za napajanje električnih uređaja
  • -Širina izvoda – (F8) M6 vijak
  • -Dimenzije: 305 × 168 × 208 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Alat za postavljanje Helicoil patrone M20X1.50mm GSR
cena: 2.856,00 din
 detaljnije
Vakuumski držač-podizač za staklo 1944/6 UNIOR
 detaljnije
Magnetni nastavci 1/4" gedora 8mm Modeco 5kom
akcija
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm - proizvod na akciji cena: 146,00 din
129,00 din
akcija
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS - proizvod na akciji cena: 134.738,00 din
100.660,00 din
Električna vibraciona bušilica 500W VLN 253 Villager
Električna vibraciona bušilica 500W VLN 253 Villager - proizvod na akciji cena: 4.002,00 din
Wiha 45215 Digitalni multimetar do 1,000 V AC CAT IV
Wiha 45215 Digitalni multimetar do 1,000 V AC CAT IV - proizvod na akciji cena: 37.122,00 din
Makita Akumulatorski zavrtač-račna DWR180Z
Makita Akumulatorski zavrtač-račna DWR180Z - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
DeWalt DCK384P2T Aku set alata brusilica, šrafilica i udarni odvijač
REMS 113340 RAS Cu 3 – 35 Rezač cevi
REMS 113340 RAS Cu 3 – 35 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 9.402,00 din
Komplet raznih glodala, 30 komada, prihvat 6 mm Bosch
Komplet raznih glodala, 30 komada, prihvat 6 mm Bosch - proizvod na akciji cena: 29.691,00 din