  • Baterija Long WP22-12NE 12V 22Ah
Unesite Vaš E-mail:
cena: 7.841,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 7,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Kung Long
Proizvođač: Kung Long
Šifra proizvoda: 2719
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • -Oznaka modela: WP22-12NE
  • -Napon: 12V
  • -Kapacitet: 22 Ah (C20); 19 Ah (C5)
  • -Maksimalna struja pražnjenja (Maximum Discharge Current) tokom 5 sekundi: 330A
  • -AGM VRLA tehnologija, bez održavanja
  • -Bez tečnog elektrolita
  • -Specijalna baterija za cikličnu upotrebu u električnim vozilima
  • -Mogućnost montiranja u bilo kojem položaju
  • -Namenjeno za Trotico električne bicikle, invalidska kolica, UPS uređaje… itd.
  • -Širina izvoda – (F8) M6 vijak
  • -Dimenzije: 181 × 76 × 167 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Felo klešta špicasta 205mm
Felo klešta špicasta 205mm
Felo klešta špicasta 205mmČvrsta dugačka klešta sa hromiranim završnom obradom. Izrađena su od specijalnog visokok ...
cena: 3.177,00 din
 detaljnije
Ključ inbus sa T drškom i loptastom glavom 6x200 Irimo
 detaljnije
Pneumatska heftalica 90/40 WOMAX
akcija
Bosch GKS 140 ručna kružna testera, 1.400W
Bosch GKS 140 ručna kružna testera, 1.400W - proizvod na akciji cena: 21.724,00 din
16.840,00 din
akcija
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220 - proizvod na akciji cena: 31.569,00 din
24.470,00 din
Kapro kombinovani magnetni ugaonik sa libelom 325/30cm K32530
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial spray 600 ml
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial spray 600 ml - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Akumulatorska vibraciona bušilica Bosch UniversalImpact 18V, solo, 06039D4100
Akumulatorska vibraciona bušilica Bosch UniversalImpact 18V, solo, 06039D4100 - proizvod na akciji cena: 12.776,00 din
Makita list cirkulara za metal 185x30x48Z
Makita list cirkulara za metal 185x30x48Z - proizvod na akciji cena: 10.949,00 din
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch - proizvod na akciji cena: 10.722,00 din
Set akumulatorskih alata Bosch 18V, bušilica, kružna testera, univerzalna testera (0615990N38)
Set akumulatorskih alata Bosch 18V, bušilica, kružna testera, univerzalna testera (0615990N38) - proizvod na akciji cena: 160.662,00 din
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax - proizvod na akciji cena: 1.390,00 din
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW - proizvod na akciji cena: 41.001,00 din
Knipex 78 06 125 Electronic Super Knips® sečice elektroničarske VDE izolovane 125 mm
Knipex 78 06 125 Electronic Super Knips® sečice elektroničarske VDE izolovane 125 mm - proizvod na akciji cena: 4.572,00 din
Proxxon 7-delni set Hinged MicroSpeeder viljuškasto-okastih zglobnih ključeva
Scheppach aku recipro testera BC-RS250-X
Scheppach aku recipro testera BC-RS250-X - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Akumulatorska testera uranjajuća za drvo DSP600ZJ Makita
Akumulatorska testera uranjajuća za drvo DSP600ZJ Makita - proizvod na akciji cena: 74.490,00 din
Zglobni T ključ 1/2" L500 KS TOOLS
Zglobni T ključ 1/2" L500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.072,00 din
Kablovi za startovanje akumulatora 500 A
Kablovi za startovanje akumulatora 500 A - proizvod na akciji cena: 1.554,00 din
Pneumatska mazalica dekalamit 1947G Beta
Pneumatska mazalica dekalamit 1947G Beta - proizvod na akciji cena: 26.550,00 din
Knipex kombinovana klešta 200mm 03 05 200
Knipex kombinovana klešta 200mm 03 05 200 - proizvod na akciji cena: 4.283,00 din