  • Baterija Long WPL150-12N 12V 150Ah
Unesite Vaš E-mail:
cena: 41.342,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 46,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Kung Long
Proizvođač: Kung Long
Šifra proizvoda: 2144
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • -Oznaka modela: WPL150-12N
  • -Napon: 12V
  • -Kapacitet: 150Ah (C20); 127 Ah (C5)
  • -AGM VRLA tehnologija, bez održavanja
  • -Bez tečnog elektrolita
  • -Mogućnost montiranja u bilo kojem položaju
  • -Širina izvoda – (F18) M8 vijak
  • -483 × 170 × 240 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT - proizvod na akciji
Gardena makaze vrtne EXPERT CUT
cena: 5.936,00 din
3.867,00 din
 detaljnije
Dijamantska ploča za suvo rezanje Turbo 125x2/22.2 Standard Tyrolit
 detaljnije
Burgija za metal HSS 338 4.00mm (10kom) LEVIOR
akcija
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm
Villager Falcon 5111 T-ES samohodna motorna kosačica 3 kW, elektrostart, 4-u-1 sistem, 51 cm - proizvod na akciji cena: 73.500,00 din
54.990,00 din
akcija
Bosch Akumulatorski reflektor GLA 18VH-7500, 06014A5000
Bosch Akumulatorski reflektor GLA 18VH-7500, 06014A5000 - proizvod na akciji cena: 47.431,00 din
Bosch GBH 187-LI Akumulatorski elektro-pneumatski čekić Solo
Struna za trimer okrugla nit 5LB 2.4mm x 430m Villager
Struna za trimer okrugla nit 5LB 2.4mm x 430m Villager - proizvod na akciji cena: 3.602,00 din
Krunasta testera Bi-metal 38mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 38mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.011,00 din