  • Baterija Long WP18-12SHR 12V 18Ah
Unesite Vaš E-mail:
cena: 5.638,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 5,800 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Kung Long
Proizvođač: Kung Long
Šifra proizvoda: 2538
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • -Oznaka modela: WP18-12SHR
  • -Napon: 12V
  • -Kapacitet: 18 Ah (C20); 15 Ah (C5)
  • -AGM VRLA tehnologija, bez održavanja i bez tečnog elektrolita
  • -Mogućnost montiranja u bilo kojem položaju
  • -Najčešća namena za napajanje UPS uređaja, za sonar aparate i solarne sisteme…itd
  • -Mogućnost korišćenja i na plovilima za napajanje električnih uređaja
  • -NIJE PREDVIĐENO ZA UPOTREBU U ELEKTRIČNIM VOZILIMA I BUSTER UREĐAJIMA!!!
  • -Širina izvoda – (F3) M5 vijak
  • -Dimenzije: 181 × 76 × 167 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ruko burgija za metal HSS-G DIN 1869 fi 9.0mm x 250/175 mm
Ruko burgija za metal HSS-G DIN 1869 fi 9.0mm x 250/175 mmStabilna specijalna burgija. Idealna za duboke rupe u teškim uslovima, npr. lo&scaron ...
cena: 5.460,00 din
 detaljnije
Špakla gumena drška rostfraj 100mm FESTA
Špakla gumena drška rostfraj 100mm FESTAŠpakla od inoxa sa gumenom drškom je vrsta špakle koja se koristi u građev ...