  • Baterija Long WPL200-12BN 12V 200Ah
Unesite Vaš E-mail:
cena: 57.894,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 63,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Kung Long
Proizvođač: Kung Long
Šifra proizvoda: 2606TP
Opis i namena proizvoda
  • Baterija Long WPL200-12BN je zatvorena olovno-kiselinska baterija sa nominalnim naponom od 12V i kapacitetom od 200Ah.
  • Telekomunikacione baze
  • Sistemi za rezervno napajanje
  • Sistemi za prevenciju katastrofa i sigurnosni sistemi
  • Električni skuteri i automatski vođena vozila
  • Sistemi za skladištenje solarne ili vetroenergije
  • Dubokociklični sistemi
spacer Karakteristike proizvoda
  • Oznaka modela: WPL200-12BN
  • Napon: 12V
  • Kapacitet: 200Ah (C20); 170 Ah (C5)
  • AGM VRLA tehnologija, bez održavanja
  • Bez tečnog elektrolita
  • Mogućnost montiranja u bilo kojem položaju
  • Širina izvoda – (F18) M8 vijak
  • Dimenzije 520 × 240 × 220 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK5 HSS Ø 52.00mm Ruko
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK5 HSS Ø 52.00mm RukoVisoko efikasna standardna burgija sa Morzeovim konusom.Za bušenje čelika, livenog ...
cena: 29.945,00 din
 detaljnije
Villager Makaze voćarske - Double Cut PS 100
 detaljnije
Klešta za skidanje izolacije - TOP TOOLS 32D401
TOP TOOLS 32D401 klešta za skidanje izolacije dužine 160 mm omogućavaju precizno i efikasno uklanjanje izolacionih slojeva sa kablova i žica ...
akcija
Glava mazalice sa 6 pinova dugačka 1750TLA Beta
Glava mazalice sa 6 pinova dugačka 1750TLA Beta - proizvod na akciji cena: 9.675,00 din
7.260,00 din
akcija
Laserski daljinomer LD030P Makita
Laserski daljinomer LD030P Makita - proizvod na akciji cena: 11.190,00 din
10.631,00 din
Čekić Bravarski 1000g BETA
Čekić Bravarski 1000g BETA - proizvod na akciji cena: 4.190,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/160/100 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/160/100 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 275,00 din
GARDENmaster Benzinski trimer 2KS BC400S
GARDENmaster Benzinski trimer 2KS BC400S - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Knipex 95 05 20 SB ugaone električarske makaze 160mm
Knipex 95 05 20 SB ugaone električarske makaze 160mm - proizvod na akciji cena: 5.965,00 din
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems - proizvod na akciji cena: 39.154,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 11mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 11mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.848,00 din
Motorna samohodna kosačica FZR 5316-170B Fieldmann
Motorna samohodna kosačica FZR 5316-170B Fieldmann - proizvod na akciji cena: 34.923,00 din
Makaze za kablove 1000V 250 mm 95 36 250 KNIPEX
Makaze za kablove 1000V 250 mm 95 36 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 42.240,00 din
Bosch GWX 18V-10 SC Solo, 125mm,X-LOCK,L-Boxx, aku brusilica
Bosch GWX 18V-10 SC Solo, 125mm,X-LOCK,L-Boxx, aku brusilica - proizvod na akciji cena: 53.158,00 din
Bosch Vibraciona bušilica GSB 600, 600 W 06011A0320
Bosch Vibraciona bušilica GSB 600, 600 W 06011A0320 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
Makaze za kablove 320 mm 95 32 320 KNIPEX
Makaze za kablove 320 mm 95 32 320 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 61.002,00 din
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita - proizvod na akciji cena: 7.999,00 din
Makaze voćarske ALU profi Winland
Makaze voćarske ALU profi Winland - proizvod na akciji cena: 1.051,00 din
DeWalt akumulatorski cirkular 12V XR DCS512NT
DeWalt akumulatorski cirkular 12V XR DCS512NT - proizvod na akciji cena: 41.228,00 din
Klešta za blankiranje 11 02 160mm KNIPEX
Klešta za blankiranje 11 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.231,00 din