  • Black & Decker perač pod pritiskom BXPW1700E
Unesite Vaš E-mail:
cena: 18.173,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXPW1700E
Opis i namena proizvoda
  • Sa motorom snage 1.700W i maksimalnim pritiskom od 130 bara, ovaj perač omogućava efikasno pranje i najtvrdokornijih prljavština.
  • Ovaj perač pod pritiskom je idealan za čišćenje različitih površina, uključujući:
  • Bicikle i automobile – Efikasno uklanja blato i prljavštinu sa vozila.
  • Terase i baštenski nameštaj – Omogućava brzo i lako pranje spoljašnjih površina i nameštaja.
  • Tepisi – Može se koristiti za pranje većih tepiha na otvorenom.
  • Funkcionalnost:
  • Gumirani točkovi prečnika 16 cm pružaju veću stabilnost i trajnost tokom transporta.
  • ON/OFF dugme omogućava lako pokretanje i prekid rada.
  • Ručka na vrhu uređaja olakšava transport.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1.700W
  • Tip motora: Univerzalni motor
  • Maksimalni pritisak: 130 bar
  • Protok: 420 litara na sat
  • Maksimalna temperatura vode: 50°C
spacer Obim isporuke
  • Crevo od 6 metara omogućava veći radni domet.
  • Posuda za deterdžent od 0,4 L – Savršeno za dodavanje deterdženta pri pranju.
  • Providni filter za vodu i brza spojnica – Za efikasno povezivanje i filtriranje vode.
  • Pin za čišćenje mlaznica – Jednostavno čišćenje mlaznica za optimalan protok vode
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %