  • Black+Decker BXPW1600PE perač pod pritiskom Set, 125 bar
Unesite Vaš E-mail:
cena: 22.725,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXPW1600PE
Opis i namena proizvoda
  • Točkovi velikog prečnika i ergonomska ručka za lak i brz transport.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dimenzije proizvoda: 31 x 19 x 70 cm
  • Težina: 7.21 kilogram
  • Model proizvoda: BXPW1600PE
  • Pritisak: 125 Bar
  • Boja: Crna/Narandžasta
  • Snaga: 1600 W
  • Protok: 420 l/h
  • Dužina creva: 6 metara
  • Dužina kabla: 5 metara
  • Max. temperatura vode: 50 stepen
spacer Obim isporuke
  • Pištolj za visok pritisak
  • Crevo visokog pritiska (5m)
  • Koplje produžetak puške
  • Podesiva mlaznica
  • Rotirajuća mlaznica
  • Providni filter za vodu
  • Bočica za pranje sa penom (0.4 l)
  • Čistač terase
  • Četka za pranje
  • Igla za čišćenje mlaznice
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pomična vinkla 12" Machtig
Pomična vinkla 12" Machtig
Pomična vinkla 12" MachtigStainless steel oštrice,lako očitavanje, mere sa obe strane ...
cena: 950,00 din
 detaljnije
Makita dijamantski ist za beton za suvo rezanje 150x22,23mm B-06432
Makita dijamantski segmentni list za beton za suvo rezanje B-06432 ...
 detaljnije
Kružna testera za drvo vidia 350x30x3.6mm 72z PILANA
akcija
Baterija Fuse 18 V / 2 Ah Villager
Baterija Fuse 18 V / 2 Ah Villager - proizvod na akciji cena: 4.934,00 din
999,00 din
akcija
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 16mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 16mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.460,00 din
1.390,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni)
Proxxon Garnitura gedora 1/4”+ 1/2” (56-delni) - proizvod na akciji cena: 16.128,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 12 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 12 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.153,00 din
Nasadni ključ 3/4" 50mm KS TOOLS
Nasadni ključ 3/4" 50mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.820,00 din
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter
Kofer za alat Masterloader 65,3L Keter - proizvod na akciji cena: 14.271,00 din
Klešta seger kriva unutrašnja 215 mm 44 21 J31 KNIPEX
Klešta seger kriva unutrašnja 215 mm 44 21 J31 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.941,00 din
Proxxon Rezač sa Vrućom Žicom THERMOCUT 650
Proxxon Rezač sa Vrućom Žicom THERMOCUT 650 - proizvod na akciji cena: 12.408,00 din
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 16.182,00 din
Stanley rotacioni horizontalni laser za nivelisanje STHT77616-0
Odvijač ravni 1,0 x 5,5 x 125mm VDE2A3 VILLAGER
Odvijač ravni 1,0 x 5,5 x 125mm VDE2A3 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 300,00 din
Hikoki Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH45MA Hitachi
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.420,00 din