  • DeWalt DCMPW1600N Akumulatorski Perač Pod Pritiskom 2x18V, 110bar
stara cena: 85.877
cena: 58.250,00 din
(PDV uključen)
  popust: 32%
  ušteda: 27.627 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 + 1 god uz registraciju Servis
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DCMPW1600N
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DCMPW1600N je izuzetno praktičan i efikasan akumulatorski perač pod pritiskom dizajniran za sve vaše potrebe čišćenja, bez potrebe za pristupom struji ili vodi. Ovaj potpuno bežični uređaj koristi 2 x 18V XR baterije koje omogućavaju vrhunske performanse i slobodu kretanja prilikom čišćenja različitih površina.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon 36 volti (2 x 18V)
  • Protok vode 4.6 L/min
  • Maks. pritisak 110 bara
  • Maks. temperatura vode 60°C
spacer Obim isporuke
  • 6m crevo visokog pritiska
  • Pištolj za prskanje
  • Metalna mlaznica za prskanje
  • Bočica za sapun 0.6L
  • 3m usisno crevo za spoljne izvore vode
  • Turbo mlaznica
  • Podesiva glava za prskanje
  • Filter za vodu
  • Isporučuje se bez baterija i punjača
  • U kartonskoj kutiji
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ručno stolarsko dleto 16mm Modeco
cena: 852,00 din
 detaljnije
Centrifugalna priključna pumpa za navodnjavanje sa multiplikatorom za SEP AM 1200
Pumpa za navodnjavanje sa priključcima za različite vrste pogona ...
 detaljnije
Zavrtanj za makaze 6011, 8011, 10011, 6066, 8066 i 10066 Falket
akcija
FIELDMANN FZN 6005-E Električni teleskopski trimer za živu ogradu
6.899,00 din
akcija
Bosch Vibraciona bušilica GSB 600, 600 W 06011A0320
Bosch Vibraciona bušilica GSB 600, 600 W 06011A0320 - proizvod na akciji cena: 8.597,00 din
6.660,00 din
Knipex 90 70 220 revolverska klešta za probijanje 220 mm
Knipex 90 70 220 revolverska klešta za probijanje 220 mm - proizvod na akciji cena: 3.179,00 din
Villager ZEN baterija 40V 8.0Ah
Villager ZEN baterija 40V 8.0Ah - proizvod na akciji cena: 23.100,00 din
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.024,00 din
Laserski nivelator rotacioni 875 Prolaser Layout set K875H Kapro
Proxxon Ugaona Brusilica sa dugim vratom LHW, 28547
Proxxon Ugaona Brusilica sa dugim vratom LHW, 28547 - proizvod na akciji cena: 16.488,00 din
Knipex precizna klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove sa graničnikom 180mm 48 31 J2
Knipex precizna klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove sa graničnikom 180mm 48 31 J2 - proizvod na akciji cena: 5.552,00 din