  • Perač pod pritiskom – RYOBI RY120PWA
Unesite Vaš E-mail:
cena: 22.997,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 10,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: RY120PWA
Opis i namena proizvoda
  • Perač pod pritiskom RYOBI RY120PWA – snažno i efikasno čišćenje domaćinstva
  • Perač pod pritiskom RYOBI RY120PWA predstavlja praktično i pouzdano rešenje za održavanje spoljašnjih površina oko kuće. Ovaj električni perač pod pritiskom dizajniran je za čišćenje automobila, terasa, dvorišta, staza, fasada i baštenskog nameštaja. Zahvaljujući snažnom motoru od 1600 W, uređaj razvija maksimalni pritisak od 120 bar, što omogućava brzo i efikasno uklanjanje tvrdokorne prljavštine, blata, prašine i drugih naslaga.
  • Zahvaljujući pouzdanoj konstrukciji i praktičnim funkcijama, RYOBI perač pod pritiskom 120 bar predstavlja odličan izbor za redovno održavanje dvorišta, automobila i spoljašnjih površina. Kombinacija snage, kompaktnosti i jednostavne upotrebe čini ga idealnim alatom za svako domaćinstvo koje želi brzo i efikasno čišćenje.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Električni perač pod pritiskom za kućnu upotrebu
  • Snažan motor: 1600 W
  • Maksimalni pritisak: 120 bar
  • Maksimalni protok vode: 420 l/h
  • Čelično ojačano visokopritisno crevo: 5 m
  • Ugrađen rezervoar za deterdžent: 0,9 L
  • Funkcija doziranja deterdženta na zahtev
  • Vario mlaznica i Turbo mlaznica u pakovanju
  • Kompaktna konstrukcija sa ručkom i točkovima
  • Pogodan za pranje automobila, terasa, staza i dvorišta
  • Model: RY120PWA
  • Kataloški broj: 5133005368
  • Brend: RYOBI
  • Napajanje: električno (AC)
  • Dimenzije: 48 × 32 × 52.5 cm
  • Težina: 9.14 kg
  • Sertifikati: CE, CSA
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Sečice kose zglobne L 165mm MODECO
Sečice kose zglobne L 165mm MODECOAlatni čelikErgonomični dizajnIzolovana soft drškaChrom mat finš ...
cena: 1.949,00 din
 detaljnije
Krimp klešta za spojnice K32 0.14-6mm2 KLAUKE
Klauke K 32 ručna mehanička presa 0,14–10 mm²Klauke K 32 ručna mehanička presa sa rotirajućim umetkom namenjena je profesionalnom pres ...
 detaljnije
Stanley FatMax recipro testera lisičiji rep FME360 - proizvod na akciji
Stanley FatMax recipro testera lisičiji rep FME360
Stanley FatMax recipro testera lisičiji rep FME360Motor snage 900 V sa 3.200 ks / min za razne primene28 mm dužina hoda za brzi napredak piljenjaPok ...
akcija
FIELDMANN FZS 2505-E Električni trimer za travu 550 W
FIELDMANN FZS 2505-E Električni trimer za travu 550 W - proizvod na akciji cena: 6.351,00 din
4.799,00 din
akcija
Hogert HT1R426 set alata 95 kom
Hogert HT1R426 set alata 95 kom - proizvod na akciji cena: 19.050,00 din
Motorni trimer za travu FZS 5002-B Fieldmann 1.95 KS
Motorni trimer za travu FZS 5002-B Fieldmann 1.95 KS - proizvod na akciji cena: 13.490,00 din
Delta vibraciona brusilica GSS 160 Multi Professional
Delta vibraciona brusilica GSS 160 Multi Professional - proizvod na akciji cena: 25.903,00 din
Klešta za blankiranje BETA
Klešta za blankiranje BETA - proizvod na akciji cena: 2.790,00 din
Makita list testere za drvo 185x30x24z MForce
Makita list testere za drvo 185x30x24z MForce - proizvod na akciji cena: 3.403,00 din
Bosch GWS 27-230 J električna velika ugaona brusilica, 230mm, 2700W, 06018C5320
Bosch GWS 27-230 J električna velika ugaona brusilica, 230mm, 2700W, 06018C5320 - proizvod na akciji cena: 27.214,00 din
Motalica za crevo REELY 40 5740 GF
Motalica za crevo REELY 40 5740 GF - proizvod na akciji cena: 2.388,00 din
Villager ZEN baterija 40V 8.0Ah
Villager ZEN baterija 40V 8.0Ah - proizvod na akciji cena: 23.100,00 din
Knipex klešta kombinovana izolovana 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 03 06 180 T
Knipex klešta kombinovana izolovana 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 03 06 180 T - proizvod na akciji cena: 5.893,00 din
Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V 1/4" 140Nm WH18DD-W2Z Solo
Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V 1/4" 140Nm WH18DD-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 16.272,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica bez četkica 18V DS18DD Hitachi
Hikoki akumulatorska bušilica bez četkica 18V DS18DD Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.836,00 din
Gardena makaze za grane EASYCUT 500
Gardena makaze za grane EASYCUT 500 - proizvod na akciji cena: 6.446,00 din
Hikoki Elektropneumatska bušilica DH24PH2 SDSplus Hitachi
Hikoki Elektropneumatska bušilica DH24PH2 SDSplus Hitachi - proizvod na akciji cena: 19.524,00 din
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems - proizvod na akciji cena: 39.154,00 din