  • Makita DHW080ZK Akumulatorski perač pod visokim pritiskom
Unesite Vaš E-mail:
cena: 76.490,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 9,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: DHW080ZK
Opis i namena proizvoda
  • Makita DHW080ZK Akumulatorski Perač pod Visokim Pritiskom: Mobilnost i Efikasnost u Čišćenju
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 18 + 18 V - LXT
  • Kapacitet akumulatora 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Radni pritisak 80 bar
  • Maks. protok 240 / 330 l/h
  • Dužina creva 5,0 m
  • Maks. temperatura vode 40 °C
  • Kapacitet 50 l
  • Buka: zvučni pritisak 70,9 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)3,6 dB(A)
  • Vibracije: bez opterećenja 2,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V)438 x 218 x 269 mm
  • Težina prema EPTA –i 7,7 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterija i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug.-35 YATO
Ključ nasadni udarni 3/4” 6ug.-35 YATOKljuč napravljen od kvalitetnog hrom-molibden čelika ...
cena: 1.950,00 din
 detaljnije
Multimetar digitalni KT9030 WOMAX
Zvučno upozoravanjeAC 220 A - AC 400 VMaksimalni broj na displeju: 1999Klešta mogu meriti provodnik sa prečnikom do max. 28 mm -Čuvanje poda ...
 detaljnije
Metabo dijamantska kruna za suvo bušenje keramike 82x91 mm
Dijamantska kruna za suvo bušenje keramike 82x91 mm MetaboM14 navoj za upotrebu na ugaonim brusilicamaDug radni vek i brz napredak bušen ...