  • Perač pod pritiskom – RYOBI RY140PWA
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: RY140PWA
Opis i namena proizvoda
  • Perač pod pritiskom RYOBI RY140PWA je visokokvalitetan uređaj dizajniran za efikasno čišćenje različitih površina u domaćinstvu i oko njega. Sa snažnim motorom od 1800 W, ovaj perač pruža maksimalni pritisak od 140 bara i protok vode do 420 litara na sat, što omogućava brzo i temeljno uklanjanje prljavštine.
  • RYOBI RY140PWA je idealan za širok spektar primena, uključujući čišćenje:
  • Namena i vrsta poslova
  • Pritisak i protok vode
  • Mobilnost i težina
  • Dužina creva i kabla
  • Temperatura vode
  • Dodatna oprema
  • Takođe proverite da li su creva i drugi delovi ojačani metalom, jer to povećava trajnost uređaja
  • Cena i garancija
  • Održavanje
  • Sigurnosne mere
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon 230 V
  • Snaga 1800 W
  • Maksimalni pritisak 140 bar
  • Maksimalni protok 420 l/h
  • Težina 10 kg
  • Dužina creva 6 m
  • Dimenzije 781 mm visine, 289 mm širine i 304 mm dubine
spacer Obim isporuke
  • Turbo mlaznica: za intenzivno čišćenje tvrdokornih mrlja i prljavštine.
  • Vario mlaznica: sa podesivim pritiskom za delikatnije površine.
  • Univerzalna četka: idealna za čišćenje vozila, prozora i drugih osetljivih površina.
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ubodna testera TC-JS 60/1 Einhell
cena: 5.141,00 din
 detaljnije
Ručna C stega sa brzim opuštanjem CSP50MM Beorol
cena: 672,00 din
 detaljnije
Felo Set šrafcigera Ergonic SL/PH 40020636 6 kom u kutiji
akcija
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000 - proizvod na akciji cena: 26.419,00 din
20.480,00 din
akcija
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 159.990,00 din
119.990,00 din
Hikoki 180mm električna ugaona brusilica 2400W G18SE4-UDZ
Hikoki 180mm električna ugaona brusilica 2400W G18SE4-UDZ - proizvod na akciji cena: 26.580,00 din
Preklopna H/V libela sa magnetom 340 Kapro
Preklopna H/V libela sa magnetom 340 Kapro - proizvod na akciji cena: 732,00 din
Makita list testere za drvo sa čvorovima i ekserima 190x30x16z B-33059
Električno rende GHO 40-82 C BOSCH
Električno rende GHO 40-82 C BOSCH - proizvod na akciji cena: 53.107,00 din
Bosch Akumulatorska SDS-Plus bušilica GBH 18V-26 F Solo bez baterije i punjača + adapter za usisavanje GDE 18V-16 u L-Boxx 238
Bosch Akumulatorska SDS-Plus bušilica GBH 18V-26 F Solo bez baterije i punjača + adapter za usisavanje GDE 18V-16 u L-Boxx 238 - proizvod na akciji cena: 62.178,00 din
Akumulatorski usisivač Bosch UniversalVac 18 Solo; bez baterije i punjača
Black&Decker električka teleskopska testera 2.7m PS7525
Black&Decker električka teleskopska testera 2.7m PS7525 - proizvod na akciji cena: 22.848,00 din
Bosch GOL 32 D + stativ BT 160 + merna letva GR 500 SET
Bosch GOL 32 D + stativ BT 160 + merna letva GR 500 SET - proizvod na akciji cena: 49.526,00 din
Nož univerzalni sa futrolom BETA
Nož univerzalni sa futrolom BETA - proizvod na akciji cena: 5.250,00 din
Knipex 12 85 110 SB Klešta za skidanje izolacije za optičke kablove
Klešta vodoinstalaterska 86 03 180mm KNIPEX
Klešta vodoinstalaterska 86 03 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 9.092,00 din
Zeger klešta PRAVA 46 11 A1 140mm KNIPEX
Zeger klešta PRAVA 46 11 A1 140mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.642,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 190Nm DTW190Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač 190Nm DTW190Z Makita - proizvod na akciji cena: 12.490,00 din
Proxxon čeona brusilica LBS/E
Proxxon čeona brusilica LBS/E - proizvod na akciji cena: 14.916,00 din
Petodelni komplet alata za tapacirung Beta
Petodelni komplet alata za tapacirung Beta - proizvod na akciji cena: 6.524,00 din
Pneumatski odvijač 770Nm 1927XM Beta
Pneumatski odvijač 770Nm 1927XM Beta - proizvod na akciji cena: 41.400,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.411,00 din