  • DeWalt DCN8901020 Ekseri 20x2.6mm, 1005 komada
Unesite Vaš E-mail:
cena: 5.356,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DCN8901020
Opis i namena proizvoda
  • Ekseri imaju dužinu od 20mm, prečnik od 2.6mm i prečnik glave od 6.3mm. Ovi standardni ekseri su pogodni za opštu namenu i srednje teške građevinske aplikacije. Namenski su dizajnirani za pričvršćivanje u srednje jake betonske površine, opeku ili čelik.
  • Kompatibilni su sa DeWalt DCN890 uređajem
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina (mm): 20
  • Prečnik (mm): 2,6
  • Prečnik glave (mm): 6,3
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za beton Classic sds+ 12/400/450 Metabo
cena: 528,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasti 46x50 FESTA
Ključ viljuškasti 46x50 FESTA
Ključ viljuškasti 46x50 FESTACRV čelik ...
 detaljnije
Krunasta testera HSS-Bi-Metall 44 mm Metabo
Krunasta testera HSS-Bi-Metall 44 mm MetaboTestere za rupe od bimetala sa zupcima od kaljenog kobalta. Brže uklanjanje strugotine kroz novu vrstu zub ...
akcija
Akumulatorska ubodna testera GST 12V-70 Professional Solo Bosch
Akumulatorska ubodna testera GST 12V-70 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 18.101,00 din
13.760,00 din
akcija
Ubodna testera PST 700 E BOSCH
Ubodna testera PST 700 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.641,00 din
9.020,00 din
Potapajuća pumpa za prljavu vodu PF0410 Makita
Potapajuća pumpa za prljavu vodu PF0410 Makita - proizvod na akciji cena: 13.190,00 din
Wiha 44685 set gedora i bitova, 1/4" i 1/2", 60 delova, u L-Boxxu
Scheppach aku recipro testera BC-RS250-X
Scheppach aku recipro testera BC-RS250-X - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Klešta za pop nitne fi2.4-5mm BETA
Klešta za pop nitne fi2.4-5mm BETA - proizvod na akciji cena: 6.225,00 din
Bosch GWS 27-230 JR Ugaona brusilica sa rotirajućom drškom 230mm 2700W 06018C7320
Bosch GWS 27-230 JR Ugaona brusilica sa rotirajućom drškom 230mm 2700W 06018C7320 - proizvod na akciji cena: 32.498,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 17,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 17,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.178,00 din
Brusilica ugaona 720W 125mm GA5030R Makita
Brusilica ugaona 720W 125mm GA5030R Makita - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Bosch GLM 150-27 C Laserski daljinomer, 150m
Bosch GLM 150-27 C Laserski daljinomer, 150m - proizvod na akciji cena: 49.299,00 din
Senco ExTPro nastavak za DuraSpin šaubere, za deking i rad iznad glave
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-55 Professional Bosch
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-55 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 83.747,00 din
WERA 003536 odvijač sa bitovima, Zyklop Speed, 3/8
WERA 003536 odvijač sa bitovima, Zyklop Speed, 3/8 - proizvod na akciji cena: 71.724,00 din
Garnitura izolovanih VDE nasadnih ključeva 1000V KS TOOLS
Garnitura izolovanih VDE nasadnih ključeva 1000V KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 50.400,00 din
Klešta kombinovana 03 02 180mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.189,00 din
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200 - proizvod na akciji cena: 5.036,00 din