  • DeWalt DSTSX25Z Klamerice 25 mm, 5000kom
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.415,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DSTSX25Z
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DSTSX25Z Klamerice - Efikasno Pričvršćivanje sa Izdržljivim Materijalom
  • Dužina od 25 mm i širina krune od 5,6 mm čine ove klamerice idealnim alatom za raznovrsne aplikacije. Njihova implementacija sa pocinkovanim slojem osigurava dodatnu izdržljivost, čineći ih otpornim na koroziju i produžavajući vek trajanja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina: 25 mm
  • Klamarice: 1.25x1x5.6 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija M4 SDS+ 6/265/200mm Milwaukee
cena: 1.074,00 din
 detaljnije
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba - proizvod na akciji
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba
DeWalt DT1926 je visokokvalitetan list za testeru prečnika 355 mm sa 66 zuba, specijalno razvijen za precizno i efikasno sečenje metala. Idealan je ...
20.560,00 din
 detaljnije
Brza spojnica ženska unutrašnji navoj 1/2" Metabo
akcija
FIELDMANN FDK 201302-E Kružna testera 185mm
FIELDMANN FDK 201302-E Kružna testera 185mm - proizvod na akciji cena: 9.583,00 din
8.199,00 din
akcija
Burgija za beton SDS-plus 12/950/1000 IRWIN
Burgija za beton SDS-plus 12/950/1000 IRWIN - proizvod na akciji cena: 4.600,00 din
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z - proizvod na akciji cena: 31.290,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije za industrijske i kablove za zgrade 16 90 130 SB
DeWalt DWD024 Udarna bušilica, 750W
DeWalt DWD024 Udarna bušilica, 750W - proizvod na akciji cena: 16.987,00 din
TCT list za testeru 160/20mm MAKForce B-32091 Makita
TCT list za testeru 160/20mm MAKForce B-32091 Makita - proizvod na akciji cena: 3.540,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica bez četkica DGA506Z Makita
Akumulatorska ugaona brusilica bez četkica DGA506Z Makita - proizvod na akciji cena: 29.390,00 din
DeWalt baterija 18V 2Ah DCB183
DeWalt baterija 18V 2Ah DCB183 - proizvod na akciji cena: 9.690,00 din
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP485RFE Makita
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP485RFE  Makita - proizvod na akciji cena: 41.290,00 din
Električna vibraciona bušilica GSB 21-2 RCT BOSCH
Električna vibraciona bušilica GSB 21-2 RCT BOSCH - proizvod na akciji cena: 37.916,00 din
DeWalt DT43972 Rezni disk za inox 125x22mm, 10 komada
DeWalt DT43972 Rezni disk za inox 125x22mm, 10 komada - proizvod na akciji cena: 1.178,00 din
REMS 561005 univerzalni list testere 150-1,8/2,5 mm set 5 komada
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 159.990,00 din
Duvalica-usisivač za lišće VB3405 GARDENmaster
Duvalica-usisivač za lišće VB3405 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
DeWalt DCS355N akumulatorski višenamenski alat, 18V – set sa 13 delova pribora
DeWalt DCS355N akumulatorski višenamenski alat, 18V – set sa 13 delova pribora - proizvod na akciji cena: 24.547,00 din
Klešta seger kriva specijal 200 mm 46 21 A31 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 200 mm 46 21 A31 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.344,00 din
Knipex samopodešavajuća krimp klešta za hilzne 0,08-16mm² 97 53 04
Motorna samohodna kosačica FZR 5316-170B Fieldmann
Motorna samohodna kosačica FZR 5316-170B Fieldmann - proizvod na akciji cena: 34.923,00 din
Makaze za kabl 95 12 165mm KNIPEX
Makaze za kabl 95 12 165mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.676,00 din