  • DeWalt DRS18100 Izolovane spojnice za DCN701N 25x19mm 540 komada
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.363,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DRS18100
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina: 25 mm
  • Kruna: 19 mm
spacer Obim isporuke
  • Broj komada: 540
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Omega Air Spiralno crevo sa spojkama PA 6.5x10mm 10 m
cena: 1.766,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDSplus 14/160/100 P kvaliteta Makita
 detaljnije
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100 - proizvod na akciji
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 10087 00 100 Knipex Cobra® XS Optimalni pristup u najužim prostorima: posebno kompaktan di ...
akcija
Krunasta testera Bi-metal 80mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 80mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.848,00 din
1.629,00 din
akcija
Klešta armiračka 280 mm 99 01 280 KNIPEX
Klešta armiračka 280 mm 99 01 280 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.127,00 din
Nasadni ključ 1/2" 21mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 21mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 696,00 din
Senco F-35XP 2.0 Fusion akumulatorski pištolj za eksere 50-90mm, 2x4.0Ah, 2.9-3.8mm (CH)
Postolje za potezne testere DE7023 DeWalt
Postolje za potezne testere DE7023 DeWalt - proizvod na akciji cena: 37.266,00 din
Električna tračna testera 900W LB1200F MAKITA
Električna tračna testera 900W LB1200F MAKITA - proizvod na akciji cena: 162.490,00 din
Sečice CoBolt 71 01 200 Knipex
Sečice CoBolt 71 01 200 Knipex - proizvod na akciji cena: 6.780,00 din
Rezač kanala u zidovima 1400W SG1251 MAKITA
Rezač kanala u zidovima 1400W SG1251 MAKITA - proizvod na akciji cena: 68.290,00 din