  • DeWalt DNF25R60E eskeri u traci 2,5x60mm, 3000 komada
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.685,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DNF25R60E.
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DNF25R60E Eskeri u Traci - Vrhunski Materijal za Efikasno Pričvršćivanje
  • DeWalt DNF25R60E Eskeri u Traci su precizno dizajnirani kako bi zadovoljili visoke standarde pričvršćivanja. Sa dimenzijama 2,5x60 mm i impresivnim pakovanjem od 9.000 komada, ovi eskeri predstavljaju pouzdano i obilno rešenje za različite građevinske zadatke.
  • Ovi eskeri su pažljivo izrađeni sa DeWalt inženjerskom preciznošću, pružajući vam materijal koji garantuje izdržljivost i performanse. Sa optimalnom dužinom od 60 mm i preciznim prečnikom od 2,5 mm, ovi eskeri obezbeđuju snažno i efikasno pričvršćivanje, prilagođeno vašim potrebama.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dimenzija: 2,5x60 mm
  • Broj komada: 3.000 komada
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Traka za nošenje tereta 75mmx3m 3T
Pouzdana traka za nošenje i podizanje teških teretaOva traka za nošenje tereta dimenzija 75mm x 3m i nosivosti od 3 tone predstavlja ključni alat ...
cena: 1.799,00 din
 detaljnije
Nastavak reducir 9mm Steinel
Nastavak reducir 9mm Steinel
Nastavak reducir 9mm SteinelPištolji sa vrelim vazduhom imaju raznovrsnu upotrebu a u zavisnosti od nastavka mogu služiti za uklanjanje leplji ...
 detaljnije
Merdevine aluminijumske Profi 3 x 12 MaxMara
Merdevine aluminijumske Profi 3 x 12 MaxMaraMerdevine namenjene profesionalcima atestirane ...
akcija
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 2.192,00 din
2.079,00 din
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,80mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,80mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 720,00 din
360,00 din
Burgija za beton SDSplus 24/600/550 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 24/600/550 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 4.560,00 din
Stona brusilica sa okrentom pločom TG 125/E Proxxon
Stona brusilica sa okrentom pločom TG 125/E Proxxon - proizvod na akciji cena: 27.924,00 din
Krunasta testera Bi-metal 92mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 92mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.935,00 din
Knipex 97 51 10 krimp klešta za stezanje Western priključaka 190 mm
Knipex 97 51 10 krimp klešta za stezanje Western priključaka 190 mm - proizvod na akciji cena: 5.191,00 din
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 13.656,00 din
Set nasadnih ključeva 3/4″ 22-55mm 17/1 928E/C17 Beta
Set nasadnih ključeva 3/4″ 22-55mm 17/1 928E/C17 Beta - proizvod na akciji cena: 50.100,00 din
Bosch PEX 300 AE šlajferica - ekscentar brusilica, 06033A3000
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 8mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 8mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.088,00 din
Makita DDF490WV akumulatorska bušilica-odvijač 18V LXT, Brushless motor
Makita DDF490WV akumulatorska bušilica-odvijač 18V LXT, Brushless motor - proizvod na akciji cena: 22.390,00 din
DeWalt DCMPP568N Akumulatorske makaze za grane, bez baterije i punjača
Pneumatski pištolj 1″ 2441Nm 1930LH Beta
Pneumatski pištolj 1″ 2441Nm 1930LH Beta - proizvod na akciji cena: 140.250,00 din
Makaze za grane - najlon 54cm Levior
Makaze za grane - najlon 54cm Levior - proizvod na akciji cena: 2.357,00 din
Black & Decker KA320EKA električna vibraciona šlajferica 240W
Black & Decker KA320EKA električna vibraciona šlajferica 240W - proizvod na akciji cena: 11.847,00 din
Senco SLP20XP pneumatski pištolj za eksere 15-42mm 1.2 (AX)
Senco SLP20XP pneumatski pištolj za eksere 15-42mm 1.2 (AX) - proizvod na akciji cena: 38.648,00 din
Precizna čelična stega Proxxon PM 40 za mikro glodalicu MF 70
Ugaona brusilica 115mm 750W Beta
Ugaona brusilica 115mm 750W Beta - proizvod na akciji cena: 12.225,00 din