  • DeWalt DSTSX12Z Klamerice 12 mm, 5000kom
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.455,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,400 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   DEWALT
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DSTSX12Z
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DSTSX12Z Klamerice - Kvalitetne i Univerzalne za Različite Aplikacije
  • DeWalt DSTSX12Z Klamerice predstavljaju vrhunski izbor za sve vaše potrebe pričvršćivanja. Sa implementacijom od pocinka, ove klamerice su izuzetno izdržljive, pružajući dugotrajan i pouzdan rezultat. Sa dužinom od 12 mm i širinom klamarice od 5,6 mm, ove klamerice su idealno dimenzionirane za različite primene.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina: 12 mm
  • Širina klamarice: 5,6 mm
  • Napomena: Mogu se koristiti i sa drugim heftalicama sličnih karakteristika!
spacer Obim isporuke
  • 5000 komada
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ugaonik bravarski 1260 300mm UNIOR
Ugaonik bravarski 1260 300mm UNIORmaterijal: konstrukcioni čelikmerne površine fino brušenemerna tačnost: 0, 01425° = 0, 25mm/mnas ...
cena: 4.141,00 din
 detaljnije
Burgija za drvo standard 10x75x120 mm Bosch
Burgija za drvo standard 10x75x120 mm BoschSpiralna burgija za drvo omogućava precizno bušenje u mekom i tvrdom drvetuVeoma oštra burgija sa centri ...
 detaljnije
Turpija za metal pljosnata 100mm polufina 760H1/2S UNIOR
Turpija za metal pljosnata 100mm polufina 760H1/2S UNIORmaterijal: visoko legirani ugljenični čeliksve turpije imaju dvostruki - ukršteni nas ...
akcija
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 32mm Makita - proizvod na akciji cena: 924,00 din
815,00 din
akcija
Maska za zavarivanje naglavna ZMZN Beorol
Maska za zavarivanje naglavna ZMZN Beorol - proizvod na akciji cena: 1.632,00 din
1.190,00 din
Wera 6000/6002 Joker 6 set ključeva, 6 komada
Wera 6000/6002 Joker 6 set ključeva, 6 komada - proizvod na akciji cena: 29.546,00 din
Klešta za brisače KS TOOLS
Klešta za brisače KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.748,00 din
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO
Ključ viljuškasto okasti +R 13 YATO - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Ugaona brusilica GWS 19-125 CIE Professional Bosch
Ugaona brusilica GWS 19-125 CIE Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 35.532,00 din
Pneumatski bušilica 1-10mm 1932B10 Beta
Pneumatski bušilica 1-10mm 1932B10 Beta - proizvod na akciji cena: 29.624,00 din
Okasti ključ krivi 10 1000V 98 01 10 KNIPEX
Okasti ključ krivi 10 1000V 98 01 10 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.217,00 din