  • DeWalt DSTSX35Z klamerice 35mm, 3000kom
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.559,00 din
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DSTSX35Z
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DSTSX35Z Klamerice - Snažno i Efikasno Pričvršćivanje za Različite Aplikacije
  • Sa dužinom od 35 mm i širinom krune od 5,6 mm, ove klamerice su savršeno dimenzionirane za različite primene. Galvanizovani materijal pruža dodatnu otpornost na koroziju, čime se produžava vek trajanja i čini ih idealnim izborom za dugotrajnu upotrebu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Količina pakovanja: 3000
  • Dužina: 35 mm
  • Širina krune: 5,6 mm
  • Galvanizovane klamerice
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makaze za orezivanje FELCO 11
Makaze za orezivanje FELCO 11
cena: 6.990,00 din
 detaljnije
Baterija 18V 5,2 Ah P-X-C Plus Power X-Change Einhell
Baterija 18V 5,2 Ah P-X-C Plus Power X-Change Einhell7-u-1 ABS: Einhell aktivni sistem za upravljanje baterijama (Active Battery Management System)3-s ...
 detaljnije
YATO pištolj za duvanje guma digitalni YT23702
akcija
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.232,00 din
3.550,00 din
akcija
Knipex 48 11 J1 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm
Knipex 48 11 J1 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm - proizvod na akciji cena: 3.240,00 din
2.510,00 din
DeWalt DWMT75463-0 Moment ključ 3/8"
DeWalt DWMT75463-0 Moment ključ 3/8" - proizvod na akciji cena: 16.295,00 din
Postolje za ger sa produženim rukama MITRESAWSTAND Evolution
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160 - proizvod na akciji cena: 6.017,00 din
Klešta FLAH 20 02 160mm KNIPEX
Klešta FLAH  20 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.086,00 din
Klešta špicasta za blankiranje 13 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta za blankiranje 13 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.822,00 din