  • Lanac za testeru .325 1,5mm 32 zuba 21LPX064E Oregon
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Oregon
Proizvođač: Oregon
Šifra proizvoda: 027884
Opis i namena proizvoda
  • LubriTec™ obezbeđuje podmazivanje za vaš lanac i mač, smanjujući trenje i produžujući radni vek
  • Naš ekskluzivni čelik OCS-01 pruža veću izdržljivost
spacer Karakteristike proizvoda
  • Naziv 21LPX064E
  • Broj zuba 32
  • korak lanca .325, 1.5 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Dragan Babic , 10. Mar, 2025.
Sve pohvale...Brza isporuka..
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Žica za lemljenje 17g/1mm Womax
cena: 263,00 din
 detaljnije
Električni trimer za travu 1000W Villager ET 1005
cena: 11.339,00 din
 detaljnije
Baterija Long WP7-12(28W) 12V 7Ah Kung Long
Baterija Long WP7-12(28W) 12V 7Ah Kung LongNapon: 12VKapacitet: 7 Ah (C20) ...
akcija
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.920,00 din
1.090,00 din
akcija
Rezni disk Cu-Inox Rems
Rezni disk Cu-Inox Rems - proizvod na akciji cena: 17.523,00 din
16.390,00 din
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din
Hogert HT1R426 set alata 95 kom
Hogert HT1R426 set alata 95 kom - proizvod na akciji cena: 19.050,00 din
Teleskop-magnet sa svetlom WOMAX
Teleskop-magnet sa svetlom WOMAX - proizvod na akciji cena: 668,00 din
Električni mešač Twister Evolution
Električni mešač Twister Evolution - proizvod na akciji cena: 32.594,00 din
Knipex makaze za električare 155mm 95 05 155 SB
Knipex makaze za električare 155mm 95 05 155 SB - proizvod na akciji cena: 3.550,00 din
List cirkulara drvo 165x40x20 A-86044 Makita
List cirkulara drvo 165x40x20 A-86044 Makita - proizvod na akciji cena: 2.298,00 din
Stanley SXUP750PTE kombinovana potopna pumpa za prljavu i čistu vodu, 750W, 13.500 L/h
Stanley SXUP750PTE kombinovana potopna pumpa za prljavu i čistu vodu, 750W, 13.500 L/h - proizvod na akciji cena: 13.519,00 din
Knipex 97 53 18 SB Twistor® 16 samopodešavajuća klešta završne čaure sa rotirajućom glavom za krimpovanje hromirana 200 mm
Knipex 97 53 18 SB Twistor® 16 samopodešavajuća klešta završne čaure sa rotirajućom glavom za krimpovanje hromirana 200 mm - proizvod na akciji cena: 31.053,00 din
Makita UB002GZ01 akumulatorska duvaljka 40V XGT Solo
Makita UB002GZ01 akumulatorska duvaljka 40V XGT Solo - proizvod na akciji cena: 14.490,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 180mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.438,00 din
Odvijač krstasti VDE 3PH2 x 150mm VILLAGER
Odvijač krstasti VDE 3PH2 x 150mm VILLAGER - proizvod na akciji cena: 482,00 din
Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 180mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 4.920,00 din
Akumulatorski pištolj za pop nitne DRV150Z Makita
Akumulatorski pištolj za pop nitne DRV150Z Makita - proizvod na akciji cena: 104.990,00 din
Bosch GLI 18V-2200 C Solo, aku led reflektor, bez baterija
Bosch GLI 18V-2200 C Solo, aku led reflektor, bez baterija - proizvod na akciji cena: 23.220,00 din
DeWalt akumulatorska bušilica odvijač 18V Li-Ion 5 Ah DCD991P2
DeWalt akumulatorska bušilica odvijač 18V Li-Ion 5 Ah DCD991P2 - proizvod na akciji cena: 68.896,00 din
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 200 1/2" 40-200 Nm
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 200 1/2" 40-200 Nm - proizvod na akciji cena: 15.228,00 din
Laserski daljinomer LD030P Makita
Laserski daljinomer LD030P Makita - proizvod na akciji cena: 11.190,00 din
Bosch List kružne testere za laminate 305 x 30 x 2,5 mm 96z
Bosch List kružne testere za laminate 305 x 30 x 2,5 mm 96z - proizvod na akciji cena: 18.793,00 din