  • Lanac za testeru EY2650H25H Makita
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.535,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: 196142-7
Opis i namena proizvoda
  • Za model: EY2650H25H
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina vodilice: 250 mm
    Korak: 3/8 "
    Debljina vodjice lanca: 1,3 mm
    Broj članaka: 39
    Prečnik turpije: 4,0 - 4,0 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za beton SDSMAX 24/540/400 MAKITA D kvaliteta
cena: 4.080,00 din
 detaljnije
Ključ kukasti 255/2 68 - 75 UNIOR
 detaljnije
Rezna ploča za metal 180mmx2.5x22.2 FESTA
akcija
Krunasta testera Bi-metal 25mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 25mm Makita - proizvod na akciji cena: 779,00 din
689,00 din
akcija
Klešta papagaj 87 02 300 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 02 300 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.461,00 din
5.780,00 din
Recipro testerice 3kom za drvo 152/8 MN-65-166 Modeco
Recipro testerice 3kom za drvo 152/8 MN-65-166 Modeco - proizvod na akciji cena: 473,00 din
Vodoinstalaterska libela za ugradnju slavina 108T - 30cm Kapro
Bosch GBH 187-LI Akumulatorski elektro-pneumatski čekić Solo
Akumulatorska Ubodna univerzalna testera Bosch AdvancedCut 18 solo 06033D5100
Akumulatorska pumpa EasyPump Bosch
Akumulatorska pumpa EasyPump Bosch - proizvod na akciji cena: 9.484,00 din
Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z
Makita TCT list testere za metal B-33467 305X25.4/78Z - proizvod na akciji cena: 29.582,00 din
Proxxon MICROFLAME plinski gorionik MFB/E
Proxxon MICROFLAME plinski gorionik MFB/E - proizvod na akciji cena: 6.228,00 din
Knipex klešta za sečenje Bowden sajli 150mm 95 61 150
Knipex klešta za sečenje Bowden sajli 150mm 95 61 150 - proizvod na akciji cena: 4.902,00 din
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180ZB Makita
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180ZB Makita - proizvod na akciji cena: 32.990,00 din
Silk za trimer 2.4mm X 430m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 430m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 4.467,00 din
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin - proizvod na akciji cena: 298,00 din
Knipex makaze za kosi rez 215mm 94 35 215
Knipex makaze za kosi rez 215mm 94 35 215 - proizvod na akciji cena: 9.577,00 din
Klešta armiračka 99 00 280 280MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 280 280MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.900,00 din
Rotacioni laserski nivelator GRL 300HV + WM 4 + LR1 Bosch
Rotacioni laserski nivelator GRL 300HV + WM 4 + LR1 Bosch - proizvod na akciji cena: 109.124,00 din
Pneumatski odvijač udarni 1/2" BETA
Pneumatski odvijač udarni  1/2" BETA - proizvod na akciji cena: 22.950,00 din
DeWalt DCF622NT Akumulatorski šauber za gips, bez baterije i punjača
Wiha 45531 Set alata u koferu Basic set L mehaničarski, 38 kom
Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm
Knipex 95 12 160 SB StepCut Makaze za kablove 160 mm - proizvod na akciji cena: 6.192,00 din