  • Oregon 160SDEA074 Vodilica, 40cm, 3/8, 1.3mm, 27.5 zuba, Double Guard
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.141,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,600 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Oregon
Proizvođač: Oregon
Šifra proizvoda: 023878
Opis i namena proizvoda
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klešta za blankiranje 1 - 3.2 mm2 mm LS-700B LSD
cena: 1.466,00 din
 detaljnije
Čizma zelena kratka 43 PVC
Čizma zelena kratka 43 PVC
 detaljnije
Industrijski marker žuti MODECO
akcija
FUSE akumulatorska brushless bušilica VLP 5020-2BSC 18V Villager
FUSE akumulatorska brushless bušilica VLP 5020-2BSC 18V Villager - proizvod na akciji cena: 18.899,00 din
9.990,00 din
akcija
Bosch GOL 32 D + stativ BT 160 + merna letva GR 500 SET
Bosch GOL 32 D + stativ BT 160 + merna letva GR 500 SET - proizvod na akciji cena: 49.526,00 din
38.390,00 din
Pneumatske makaze za lim UT 8606 PNEUTEC
Pneumatske makaze za lim UT 8606 PNEUTEC - proizvod na akciji cena: 17.490,00 din
DeWalt DCH172N akumulatorska udarna bušilica SDS-plus 18V, bez baterije i punjača
DeWalt DCH172N akumulatorska udarna bušilica SDS-plus 18V, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 35.212,00 din
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964 - proizvod na akciji cena: 17.668,00 din
Bosch List univerzalne testere S 1130 CF Endurance za Heavy Metal
Bosch PSM 160 A delta Multi-brusilica
Bosch PSM 160 A delta Multi-brusilica - proizvod na akciji cena: 12.580,00 din