  • Oregon 180MLBK041 Vodilica, 45cm, 325, 1.3mm, 36 zuba, Advance Cut
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.897,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Oregon
Proizvođač: Oregon
Šifra proizvoda: 031288
Opis i namena proizvoda
  • Odgovara za model: Oleomac 940C, Partner MT4
spacer Karakteristike proizvoda
  • Težina 0.81 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
LED naglavna punjiva lampa sa PIR senzorom NL6516 Prosto
cena: 821,00 din
 detaljnije
Levior Diamond Disc DIAMANT 125x2x22.2mm Segment
Levior Diamond Disc DIAMANT 125x2x22.2mm Segment – Dijamantski disk za precizno suvo sečenjeLevior Diamond disc DIAMANT 125x2x22.2mm sa segment ...
 detaljnije
Lemilica W-LP 30 Womax
Lemilica W-LP 30 Womax
Lemilica W-LP 30 WomaxZamenjivi vrh ...
akcija
Lančana dizalica 1,5 tone sa polugom 8146 Beta
Lančana dizalica 1,5 tone sa polugom 8146 Beta - proizvod na akciji cena: 55.050,00 din
41.292,00 din
akcija
Električna potezna testera – ger 255mm R255SMS-DB+ Evolution
Električna potezna testera – ger 255mm R255SMS-DB+ Evolution - proizvod na akciji cena: 85.500,00 din
76.956,00 din
Bosch Digitalni uglomer UniversalAngle, 0603676001
Bosch Digitalni uglomer UniversalAngle, 0603676001 - proizvod na akciji cena: 15.170,00 din
REMS 561001 Specijalni list testere 2"/140-3,2 mm set 5 komada
REMS 561001 Specijalni list testere 2"/140-3,2 mm set 5 komada - proizvod na akciji cena: 9.432,00 din
DeWalt DCS391N akumulatorska kružna testera, bez baterije i punjača
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-75 X Professional Bosch
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-75 X Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 128.422,00 din
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 11.331,00 din
Proxxon Mikro stubna glodalica-bušilica MF 70
Proxxon Mikro stubna glodalica-bušilica MF 70 - proizvod na akciji cena: 51.288,00 din
DeWalt DCS356NT Aku višenamenski alat Solo
DeWalt DCS356NT Aku višenamenski alat Solo - proizvod na akciji cena: 33.561,00 din
Bosch GKS 140 ručna kružna testera, 1.400W
Bosch GKS 140 ručna kružna testera, 1.400W - proizvod na akciji cena: 21.724,00 din