  • Lanac za testeru Profesional 3/8" 1.3mm 25 zuba 91VXL050E Oregon
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Oregon
Proizvođač: Oregon
Šifra proizvoda: 023859
Opis i namena proizvoda
  • Lanac za testeru 3/8" 1.3mm 25 zuba 91VXL050E Oregon
  • 91VXL je lanac malog profila i visokih performansi.
  • Gornje ploče za sečenje su 33% duže nego kod standardnih 91 sekača.
  • LubriTec™ obezbeđuje podmazivanje za vaš lanac i mač, smanjujući trenje i produžujući radni vek
  • Blued sekači pružaju zaštitu protiv korozije visokog kvaliteta
  • Stihl MS181, MS211, MS241, MS200, MS201, MS200T, MS201T
spacer Karakteristike proizvoda
  • Naziv 91VXL050E
  • Korak 3/8", 1,3 mm
  • Broj zuba 25
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Pera, 12. Sep, 2023.
Zadovoljan
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
List tračne testere za metal M-42 4780x34x1.1/4-6z ARNTZ
cena: 9.147,00 din
 detaljnije
FESTA odvijač za bitove 1/4"
FESTA odvijač za bitove 1/4"
cena: 315,00 din
 detaljnije
Radapciger (izvlakač ležajeva), trokraki 100mm Bormann Pro
akcija
Ugaona električna brusilica 125mm 9565CVR Makita
Ugaona električna brusilica 125mm 9565CVR Makita - proizvod na akciji cena: 20.990,00 din
16.790,00 din
akcija
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.373,00 din
1.209,00 din
Nasadni ključ 3/4" 50mm KS TOOLS
Nasadni ključ 3/4" 50mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.820,00 din
Baterija LiJon 18V / 1.5 Ah BL1815G Makita
Baterija LiJon 18V / 1.5 Ah BL1815G Makita - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
Burgija za beton MASONRY 5.0x55x90 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 5.0x55x90 IRWIN - proizvod na akciji cena: 84,00 din
Trimer za travu 550W DT2140 Iskra
Trimer za travu 550W DT2140 Iskra - proizvod na akciji cena: 6.529,00 din
Makaze za lozu krive 180mm LEVIOR
Makaze za lozu krive 180mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 706,00 din
Wiha 43465 Set alata slimVario® Električarski, 32 dela sa torbicom
Samohodna kosačica sa elektro-startom FZR 4615-20LIBES Fieldmann
Makita akumulator XGT 4,0 Ah 632N72-7
Makita akumulator XGT 4,0 Ah 632N72-7 - proizvod na akciji cena: 27.390,00 din
Proxxon LWB/A ugaona glodalica/bušilica (telo)
Proxxon LWB/A ugaona glodalica/bušilica (telo) - proizvod na akciji cena: 34.188,00 din
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 46.079,00 din
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250 - proizvod na akciji cena: 5.449,00 din
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX
Klešta seger kriva 170 mm 46 21 A21 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.993,00 din
DeWalt DWST60452-1 McLaren 3 u 1 Set kutija za alat
DeWalt DWST60452-1 McLaren 3 u 1 Set kutija za alat - proizvod na akciji cena: 33.488,00 din
Bosch GCU 18V-30 akumulatorska testera za urezivanje - suvu gradnju, Solo
Bosch GCU 18V-30 akumulatorska testera za urezivanje - suvu gradnju, Solo - proizvod na akciji cena: 27.905,00 din
Nasadni ključ 1/2" 14mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 14mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 936,00 din
Set nasadnih ključeva 3/8” 32 dela 913E/C33 Beta
Set nasadnih ključeva 3/8” 32 dela 913E/C33 Beta - proizvod na akciji cena: 15.300,00 din
Bosch GWX 18V-10 SC Solo, 125mm,X-LOCK,L-Boxx, aku brusilica
Bosch GWX 18V-10 SC Solo, 125mm,X-LOCK,L-Boxx, aku brusilica - proizvod na akciji cena: 53.158,00 din