  • Mač za testeru 3/8" 1.3mm 30cm ( VGS Villager ) 120SDEA041 Oregon
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.637,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Oregon
Proizvođač: Oregon
Šifra proizvoda: 025708
Opis i namena proizvoda
  • Reverzibilan za duži radni vek
  • Bolja kontrola, manji povratni udar
  • Pogodna za modele VGS 260 Prime, VGS 12, VGS 12S, VGS 260S
spacer Obim isporuke
  • naziv 120SDEA041
  • 30cm, 3/8", 1,3mm
Komentariši proizvod
5.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
100 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
sinisa vojinovic, 15. Feb, 2022.
ekspresno,tačno i kvalitetno
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ okasti udarni 184/7 41mm UNIOR
Ključ okasti udarni 184/7 41mm UNIORmaterijal: specijalni alatni čelikkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanantikorozivna zaštitaizra ...
cena: 6.414,00 din
 detaljnije
Nareznica DIN EN 22568 HSS MF 10x1.25 Ruko
 detaljnije
Krimp klešta za stopice 6PK-230C
akcija
Bosch Radio GPB 18VH-6 SRC, 06014A6200
Bosch Radio GPB 18VH-6 SRC, 06014A6200 - proizvod na akciji cena: 72.529,00 din
56.220,00 din
akcija
Bosch GLI 18V-800 Akumulatorska LED lampa
Bosch GLI 18V-800 Akumulatorska LED lampa - proizvod na akciji cena: 12.549,00 din
9.720,00 din
Bosch PSS 200 AC Vibraciona brusilica - šlajferica
Bosch PSS 200 AC Vibraciona brusilica - šlajferica - proizvod na akciji cena: 8.308,00 din
Stanley Vibraciona brusilica - šlajferica FMEW214K FatMax
Stanley Vibraciona brusilica - šlajferica FMEW214K FatMax - proizvod na akciji cena: 13.220,00 din
Kolica za crevo AQUAROLL M Gardena
Kolica za crevo AQUAROLL M Gardena - proizvod na akciji cena: 15.217,00 din
Silk za trimer 2.4mm X 1720m (20LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 1720m (20LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Hikoki set nasadnih udarnih ključeva 1/2" 10-24mm
Hikoki set nasadnih udarnih ključeva 1/2" 10-24mm - proizvod na akciji cena: 6.528,00 din
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima
DeWalt DT70620 Nastavak za sečenje lima - proizvod na akciji cena: 13.818,00 din
Pneumatski nož za šoferšajbnu 1938 Beta
Pneumatski nož za šoferšajbnu 1938 Beta - proizvod na akciji cena: 37.950,00 din
DeWalt DCH172N akumulatorska udarna bušilica SDS-plus 18V, bez baterije i punjača
DeWalt DCH172N akumulatorska udarna bušilica SDS-plus 18V, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 35.212,00 din
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din
Testera aligator 425mm list za Termo blok kalse 12 DWE397 DeWalt
Testera aligator 425mm list za Termo blok kalse 12 DWE397 DeWalt - proizvod na akciji cena: 93.072,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
Knipex kombinovane makaze 140mm 95 05 140
Knipex kombinovane makaze 140mm 95 05 140 - proizvod na akciji cena: 3.044,00 din
Recipro testera Puma VE REMS
Recipro testera Puma VE REMS - proizvod na akciji cena: 59.402,00 din
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch - proizvod na akciji cena: 13.777,00 din
Električna vibraciona bušilica 750W ID750 LED GARDENmaster
Električna vibraciona bušilica 750W ID750 LED GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 4.990,00 din
Kompresor-pumpa za vazduh C-AC20-X Scheppach
Kompresor-pumpa za vazduh C-AC20-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z - proizvod na akciji cena: 20.619,00 din