  • Auto inverter 12V DC/AC 150W+USB port EG-PWC150-01
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.038,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,500 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   Gembird
Proizvođač: Gembird
Šifra proizvoda: 40157GB
Opis i namena proizvoda
  • Izvor napajanja od 230 V u vašem automobilu
  • Praktični USB portovi za punjenje mobilnih uredaja
  • Auto inverter snage 150W sa jednom utičnicom
  • Omogućava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmeničnom strujom (max. 150W), kao što su prenosivi računari, punjači mobilnih telefona/kamere, električni alati itd.
  • Automatska zaštita od pregrevanja, preopterećenja i kratkog spoja
  • Punjenje i termostatski kontrolisan ventilator za hladenje obezbeduju stabilno napajanje
  • LED indikator statusa
  • Zamenljivi osigurač
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulaz: 10-16 VDC (upaljač za cigarete za automobile)
  • Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modifikovani sinusni talas
  • Izlazna snaga: 150W kontinuirana snaga (peak power 300W)
  • Osigurač: 25 A (spoljni)
  • Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
  • Kabl: kabl za upaljač, 1,5 sk.mm, 71 cm
  • Preporučena radna temperatura: +5...+35 °C
  • Materijal: aluminijum i plastika
  • Dimenzije: 156 x 76 x 76 mm
  • Neto težina: 0,5 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makita 102-delni set za bušenje I zavrtanje E-10730
cena: 7.680,00 din
 detaljnije
Traka za teret sa uškama 1T 3m 8150 Beta - proizvod na akciji
Traka za teret sa uškama 1T 3m 8150 Beta
1.212,00 din
 detaljnije
Bosch GSS 140 A Vibraciona brusilica 220W 101x112mm 06012A8021 - proizvod na akciji
Bosch GSS 140 A Vibraciona brusilica 220W 101x112mm 06012A8021
Vibraciona brusilica GSS 18V-10 Professional je kompaktna i snažna akumulatorska brusilica koja nudi visoku efikasnost pri obradi drveta i drugih mat ...
akcija
Teleskopske Preklopne Merdevine FZZ 4006 Fieldmann 4.4m
Teleskopske Preklopne Merdevine FZZ 4006 Fieldmann 4.4m - proizvod na akciji cena: 22.537,00 din
akcija
Akumulatorska ubodna testera Bosch GST 185-Li S Solo
Akumulatorska ubodna testera Bosch GST 185-Li S Solo - proizvod na akciji cena: 26.533,00 din
Probojna burgija SDS-max 45/450/600mm BOSCH
Probojna burgija SDS-max 45/450/600mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 33.705,00 din
Bosch List kružne testere za laminate 305 x 30 x 2,5 mm 96z
Bosch List kružne testere za laminate 305 x 30 x 2,5 mm 96z - proizvod na akciji cena: 18.793,00 din
Makita list za testeru za sendvič panele 165x20x42Z B-63149
Makita list za testeru za sendvič panele 165x20x42Z B-63149 - proizvod na akciji cena: 9.803,00 din
DeWalt DCF6202 dodatak redenik za eksere
DeWalt DCF6202 dodatak redenik za eksere - proizvod na akciji cena: 16.791,00 din
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch - proizvod na akciji cena: 22.198,00 din
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20
Black&Decker električna lančana testera 2000W 40cm BDCS20 - proizvod na akciji cena: 19.732,00 din
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba - proizvod na akciji cena: 24.964,00 din
Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo
Klešta papagajke 250mm 634-250-1 Irimo - proizvod na akciji cena: 1.434,00 din
Samohodna električna kosilica 1800W FZR 2070-E Fieldmann 4u1
Samohodna električna kosilica 1800W FZR 2070-E Fieldmann 4u1 - proizvod na akciji cena: 30.375,00 din
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95 - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco
Set bitzeva sa ručkom 1/4" 13 kom Modeco - proizvod na akciji cena: 479,00 din
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.652,00 din
Bosch GAL 18V6-80 Punjač za 6 baterija
Bosch GAL 18V6-80 Punjač za 6 baterija - proizvod na akciji cena: 17.967,00 din
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200
Bosch EasyInflate 18V-500 Akumulatorska pneumatska pumpa za vazduh, bez baterije i punjača 0603947200 - proizvod na akciji cena: 8.968,00 din
Kranska sklopiva dizalica 3025 1T Beta
Kranska sklopiva dizalica 3025 1T Beta - proizvod na akciji cena: 266.530,00 din
Bosch Inspekciona kamera UniversalInspect, 0603687001
Bosch Inspekciona kamera UniversalInspect, 0603687001 - proizvod na akciji cena: 14.293,00 din
Knipex nož za automatska klešta za skidanje izolacije MultiStrip 12 49 21
Akumulatorska samohodna kosilica 2x20V FZR 70465-0 Fieldmann
Akumulatorska samohodna kosilica 2x20V FZR 70465-0 Fieldmann - proizvod na akciji cena: 42.490,00 din