  • Auto inverter 12V DC/AC 500W+USB EG-PWC500-01 Gembird
Unesite Vaš E-mail:
cena: 5.088,00 din
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
Proizvođač: Gembird
Šifra proizvoda: 40164GB
Opis i namena proizvoda
  • Izvor napajanja od 230 V u vašem automobilu
  • Praktični USB portovi za punjenje mobilnih uredaja
  • Auto inverter snage 500W sa jednom utičnicom
  • Omogućava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmeničnom strujom (max. 500W), kao što su prenosivi računari, punjači mobilnih telefona/kamere, električni alati itd.
  • Automatska zaštita od pregrevanja, preopterećenja i kratkog spoja
  • Punjenje i termostatski kontrolisan ventilator za hladenje obezbeduju stabilno napajanje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulaz: 10-16 VDC(direktno na akumulator)
  • Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modifikovani sinusni talas
  • Izlazna snaga: 500W kontinuirana snaga (peak power 1000W)
  • Osigurac: 35A x 2kom (spoljni)
  • Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
  • Kabl: 80 cm (6 sk.mm) prstenasti terminali, 30A terminal
  • Preporučena radna temperatura: +0...+40 °C
  • Materijal: aluminijum i plastika
  • Dimenzije: 180 x 120 x 63 mm
  • Neto težina: 1,05 kg
  • Mere bezbednosti:
  • NIJE PREDVIDJEN ZA PRIKLJUČAK ZA UPALJAČ!
  • Povežite invertor direktno sa akumulatorom automobila, vodeći računa o polaritetu.
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Alat za savijanje cevi set 12-15-18-22 Swing Rems - proizvod na akciji
Alat za savijanje cevi set 12-15-18-22 Swing Rems
cena: 58.339,00 din
47.970,00 din
 detaljnije
Pneumatski udarni odvijač DSSW 500-1/2" C Metabo
 detaljnije
Ureznica mašinska M DIN 371 HSS M 2.5, brušena Ruko
akcija
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta - proizvod na akciji cena: 112.350,00 din
84.264,00 din
akcija
Bosch Digitalni uglomer UniversalAngle, 0603676001
Bosch Digitalni uglomer UniversalAngle, 0603676001 - proizvod na akciji cena: 15.170,00 din
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W
Rubi Rubimix-9 power Max mešač za boje i cement + kofer 2100W - proizvod na akciji cena: 31.590,00 din
DeWalt DCH273NT akumulatorski elektro-pneumatski čekić SDS-plus, Solo
LED naglavna punjiva lampa sa PIR senzorom YW17408-3767
LED naglavna punjiva lampa sa PIR senzorom YW17408-3767 - proizvod na akciji cena: 1.039,00 din
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Garnitura viljuškastih ključeva 21-32mm (3) KS TOOLS
Garnitura viljuškastih ključeva 21-32mm (3) KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 6.600,00 din
Hogert HT7G080 kolica za alat, sa 3 segmenta
Hogert HT7G080 kolica za alat, sa 3 segmenta - proizvod na akciji cena: 32.392,00 din
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 4.992,00 din
Dijamantska ploča rezna 150mm segmentna Womax
Dijamantska ploča rezna 150mm segmentna Womax - proizvod na akciji cena: 816,00 din
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din
Najlon za trimer art 23 ART 23 Combitrim BOSCH (10kom)
Najlon za trimer art 23 ART 23 Combitrim BOSCH (10kom) - proizvod na akciji cena: 1.996,00 din
Makaze za grane 75cm PROFI Festa
Makaze za grane 75cm PROFI Festa - proizvod na akciji cena: 2.840,00 din
Sečice CoBolt 71 01 250 Knipex
Sečice CoBolt 71 01 250 Knipex - proizvod na akciji cena: 8.339,00 din
Knipex 13 71 200 ME Kombinovana električarska klešta za skidanje izolacije 200mm sa gumiranim ručkama
Knipex 13 71 200 ME Kombinovana električarska klešta za skidanje izolacije 200mm sa gumiranim ručkama - proizvod na akciji cena: 8.751,00 din