  • Baterija Long WP15-12SE 12V 15Ah
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Kung Long
Proizvođač: Kung Long
Šifra proizvoda: 1965TP
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • -Oznaka modela: WP15-12SE
  • -Napon: 12V
  • -Kapacitet: 15 Ah (C20), 12Ah (C5)
  • -AGM VRLA tehnologija, bez održavanja
  • -Bez tečnog elektrolita
  • -Specijalni model baterije za ciklično korišćenje u električnim vozilima
  • -Mogućnost montiranja u bilo kojem položaju
  • -Namenjeno za uređaje za napajanje Trotico električnih bicikala, električne dečje igračke…itd
  • -Širina izvoda – (F2) 6.35mm
  • -Dimenzije: 151 × 98 × 103 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorski trimer za živicu i travu IE-CST-26B ISKRA ERO
cena: 4.092,00 din
 detaljnije
Čekić zavarivački 300gr
Čekić zavarivački 300gr
cena: 324,00 din
 detaljnije
Čelična špakla sa drvenom drškom 3"(8cm) Machtig
akcija
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din
4.980,00 din
akcija
HIKOKI WR36DH-W2Z 36V 1/2“ Brushless MultiVolt udarni zavrtač Solo
HIKOKI WR36DH-W2Z 36V 1/2“ Brushless MultiVolt udarni zavrtač Solo - proizvod na akciji cena: 40.392,00 din
37.074,00 din
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250
Knipex klešta za sifone i konektore 250mm 81 01 250 - proizvod na akciji cena: 5.449,00 din
Traka za teret sa uškama 3T 3m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 3m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 4.575,00 din
Klešta sečice kose INOX 78 03 125mm KNIPEX
Klešta sečice kose INOX 78 03 125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.395,00 din
List testere 185mm za čelik EVO185-STEEL Evolution
List testere 185mm za čelik EVO185-STEEL Evolution - proizvod na akciji cena: 9.650,00 din
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +1000°C Beta - proizvod na akciji cena: 42.000,00 din
Makaze za armaturu 610 mm 71 72 610 KNIPEX
Makaze za armaturu 610 mm 71 72 610 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 21.032,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W HG5030K MAKITA
Fen za vreli vazduh 1800W HG5030K MAKITA - proizvod na akciji cena: 10.590,00 din
Testera Scorpion Black & Decker KS880EC
Testera Scorpion Black & Decker KS880EC - proizvod na akciji cena: 12.105,00 din
DeWalt aku duvač 18V DCV100
DeWalt aku duvač 18V DCV100 - proizvod na akciji cena: 17.967,00 din
Burgija za klap šarke Impact 15/90 mm Villager
Burgija za klap šarke Impact 15/90 mm Villager - proizvod na akciji cena: 252,00 din
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 67mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 67mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.945,00 din
Akumulatorska ugaona bušilica DDA351Z Makita
Akumulatorska ugaona bušilica DDA351Z Makita - proizvod na akciji cena: 22.990,00 din
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 18/300/240 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 1.140,00 din
Knipex klešta špic prava 1000V VDE 200mm sa mogućnošću kačenja 26 16 200 T
Knipex klešta špic prava 1000V VDE 200mm sa mogućnošću kačenja 26 16 200 T - proizvod na akciji cena: 7.379,00 din
Fen za vreli vazduh u koferu sa priborom KX2001K Black & Decker
Makaze za lim prave 250mm YATO
Makaze za lim prave 250mm YATO - proizvod na akciji cena: 855,00 din