  • Baterija Long WP50-12NE 12V 50Ah
Unesite Vaš E-mail:
cena: 17.355,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 15,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Kung Long
Proizvođač: Kung Long
Šifra proizvoda: 1969TP
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • -Oznaka modela: WP 50-12NE
  • -Napon: 12V
  • -Kapacitet: 50 Ah (C20); 42.5 Ah (C5)
  • -VRLA AGM tehnologija, bez održavanja
  • -Bez tečnog elektrolita
  • -Integrisana drška za lakše rukovanje
  • -Mogućnost montiranja u bilo kojem položaju
  • -Najčešća namena za napajanje električnih vozila, invalidska kolica, mašina za pranje podova…itd
  • -Širina izvoda – (F8) M6 vijak
  • - Dimenzije: 197 × 165 × 170mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Recipro testerice za metal Bi-metalne 150mm 24zuba p-04905 Makita
cena: 1.838,00 din
 detaljnije
Akumulatorski trimer za travu BC 2940 FUSE Villager
 detaljnije
Brusilica za satiniranje sa četkom SE 17-200 RT Set Metabo
akcija
FIELDMANN FZS 2030-E električni trimer za travu
FIELDMANN FZS 2030-E električni trimer za travu - proizvod na akciji cena: 8.609,00 din
8.199,00 din
akcija
Knipex čeone sečice 160 mm 68 01 160
Knipex čeone sečice 160 mm 68 01 160 - proizvod na akciji cena: 2.229,00 din