  • Black+Decker BXPW1500E Perač pod pritiskom, 120bar
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXPW1500E
Opis i namena proizvoda
  • Black+Decker BXPW1500E perač pod pritiskom je vrhunski uređaj dizajniran za snažno i efikasno pranje. Sa snagom od 1500 W i maksimalnim pritiskom od 120 bara, ovaj perač je sposoban za brzo i temeljno uklanjanje prljavštine sa različitih površina, uključujući vozila, zidove, dvorišta i terase.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snage 1500 W
  • Maksimalni pritisak od 120 bara
  • Maksimalan protok od 390 l/h
  • Ugrađeno skladište kabla i držač dodataka
  • Pištolj sa okidačem, 2 mlaznice i produžetak za lansu
  • Prekidač za uključivanje/isključivanje za jednostavnu upotrebu
  • Izuzetno mobilan i kompaktan
  • Integrisana ručka
  • Gumeni točkovi
spacer Obim isporuke
  • Crevo
  • Dve mlaznice
  • Posuda za deterdžent
  • Pištolj i nastavak za pištolj
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Maska za zavarivanje naglavna ZMZN Beorol - proizvod na akciji
Maska za zavarivanje naglavna ZMZN Beorol
cena: 1.632,00 din
1.190,00 din
 detaljnije
Kese papirne za DUO i INOX usisivače 30lit 5kom Einhell
cena: 2.194,00 din
 detaljnije
Rasprskivač vode na šiljku 5616 MINI DRIVER GF
akcija
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 8mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 8mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.088,00 din
949,00 din
akcija
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 1/4 87 01 150
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 1/4 87 01 150 - proizvod na akciji cena: 4.427,00 din
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 51mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.525,00 din
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit - proizvod na akciji cena: 20.511,00 din
Makita TW001GZ Akumulatorski udarni odvijač 40V
Makita TW001GZ Akumulatorski udarni odvijač 40V - proizvod na akciji cena: 56.190,00 din
Elektropneumatska bušilica kombinovana čekić HR4002 1050W MAKITA
Elektropneumatska bušilica kombinovana čekić HR4002 1050W MAKITA - proizvod na akciji cena: 74.990,00 din
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita - proizvod na akciji cena: 7.999,00 din
Makita list testere za drvo sa čvorovima i ekserima 190x30x16z B-33059
Automatska klešta za blankiranje 0.03 - 10 mm MultiStrip 10 Knipex
Automatska klešta za blankiranje 0.03 - 10 mm MultiStrip 10 Knipex - proizvod na akciji cena: 15.779,00 din
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.280,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W D26411 DeWALT
Fen za vreli vazduh 1800W D26411 DeWALT - proizvod na akciji cena: 11.992,00 din
Električno ručno rende KP0800 MAKITA
Električno ručno rende KP0800 MAKITA - proizvod na akciji cena: 25.490,00 din
SENCO 8V2001N pneumatski pištolj za eksere za krovove RoofPro445XP, 19-44mm
Knipex 97 99 332 hilzne sa plastičnim prstenovima 200 komada
Knipex 97 99 332 hilzne sa plastičnim prstenovima 200 komada - proizvod na akciji cena: 547,00 din
Tračna brusilica 940W M9400 Makita
Tračna brusilica 940W M9400 Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
Knipex sklopivi nož za električare 16 20 50 SB
Knipex sklopivi nož za električare 16 20 50 SB - proizvod na akciji cena: 2.064,00 din
Senco FinishPro35BL Pneumatski pištolj za eksere, 32-63mm, 1.8 (DA)
DeWalt aku lančana testera DCM565P1
DeWalt aku lančana testera DCM565P1 - proizvod na akciji cena: 60.136,00 din
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm - proizvod na akciji cena: 7.152,00 din