  • Black+Decker BXPW2200E perač pod pritiskom, 150 bar
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXPW2200E
Opis i namena proizvoda
  • Izuzetno snažan, sa čak 2200 W i pritiskom 150 bara.
  • Odličan za čišćenje betonskih ploča kod kuće, možete očistiti podove i druge velike površine.
  • Ugrađeni prostor za odlaganje kabla i nosač za sve dodatke.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dimenzije proizvoda: 39 x 31.2 x 78 cm
  • Model proizvoda: BXW2200E
  • Boja: narandžasta/crna
  • Snaga: 2200 W
  • Protok: 440 l/h
  • Maksimalni pritisak: 150 bara
  • Težina proizvoda: 12.1 kg
  • Max. temperatura vode: 50 stepeni
  • Aluminijumska pumpa
spacer Obim isporuke
  • Pištolj sa brzom spojkom
  • Crevo 8 m
  • Produžetak koplja
  • Rotaciona mlaznica
  • Podesiva mlaznica
  • Posuda za nanošenje deterdženta
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Odvijač PH2 x 125 Womax
Odvijač PH2 x 125 Womax
Odvijač PH2 x 125 WomaxVeoma kvalitetna drškaDimenzija: PH2X125 mmPhillips glava ...
cena: 527,00 din
 detaljnije
Pilot - centralna burgija HM, 8x120mm Metabo
Pilot - centralna burgija HM, 8x120mm MetaboZa rad sa karbidnim udarnim burgijama (M16 unutrašnji navoj) i univerzalnim testerama za rupe " ...
cena: 750,00 din
 detaljnije
Nasadni ključ 1/2" 24mm duboki KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 24mm duboki KS TOOLS. TRIPLEplus ® profil. DIN 3120 / ISO 1174. Za ručno upravljanje. Hromiran i poliran. Hr ...
akcija
Drvena drška 130 cm za combi-system alate Gardena
Drvena drška 130 cm za combi-system alate  Gardena - proizvod na akciji cena: 2.322,00 din
2.034,00 din
akcija
Akumulatorski elektro-pneumatski čekić Bosch GBH 187-LI Solo
31.120,00 din
Hidraulična presa 3027-20 20T Beta1
Hidraulična presa 3027-20 20T Beta1 - proizvod na akciji cena: 424.500,00 din
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA - proizvod na akciji cena: 97.490,00 din
Klešta obla 22 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta obla 22 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din
DeWalt DCF922N akumulatorski udarni odvrtač 18V, bez baterije i punjača
DeWalt DCF922N akumulatorski udarni odvrtač 18V, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 27.916,00 din
Perač pod pritiskom VHW 100 Villager
Perač pod pritiskom VHW 100 Villager - proizvod na akciji cena: 22.049,00 din
Zaštitne rukavice MaxiTherm premaz preko dlana 09 ATG
Zaštitne rukavice MaxiTherm premaz preko dlana 09 ATG - proizvod na akciji cena: 1.008,00 din
Čeona brusilica višenamenska Dremel 3000 (5 komada pribora)
Čeona brusilica višenamenska Dremel 3000 (5 komada pribora) - proizvod na akciji cena: 8.112,00 din
Set akumulatorskih alata Bosch 18V, bušilica, kružna testera, univerzalna testera (0615990N38)
Set akumulatorskih alata Bosch 18V, bušilica, kružna testera, univerzalna testera (0615990N38) - proizvod na akciji cena: 160.662,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 30 1000V 3x100mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 30 1000V 3x100mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.135,00 din
Knipex klešta ključ XL 400mm 86 03 400
Knipex klešta ključ XL 400mm 86 03 400 - proizvod na akciji cena: 22.013,00 din
Knipex 90 23 01 BK DP50 rezač plastičnih cevi
Knipex 90 23 01 BK DP50 rezač plastičnih cevi - proizvod na akciji cena: 8.050,00 din
Hogert HT1R440 set alata u koferu 144 kom
Hogert HT1R440 set alata u koferu 144 kom - proizvod na akciji cena: 21.272,00 din
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex
Univerzalni ključ 00 11 01 Knipex - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
Struna za trimer okrugla 20LB 2.4mm x 1720 m Villager
Struna za trimer okrugla 20LB 2.4mm x 1720 m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 500 Bosch
Makaze za kabl 95 12 200mm KNIPEX
Makaze za kabl 95 12 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.968,00 din
DeWalt DWHTTR350-0 Heftalica za klamerice i eksere 2u1
DeWalt DWHTTR350-0 Heftalica za klamerice i eksere 2u1 - proizvod na akciji cena: 8.132,00 din
Knipex 70 05 160 Bočne sečice hromirane 160 mm
Knipex 70 05 160 Bočne sečice hromirane 160 mm - proizvod na akciji cena: 4.479,00 din