  • DeWalt DSTSX30SE Klamerice 5.6x30mm 3000kom Inox
Unesite Vaš E-mail:
cena: 12.136,00 din
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,500 kg
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DSTSX30SE
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DSTSX30SE Inox Klamerice - Snaga i Otpornost za Svaki Projekat
  • U pakovanju se nalazi 3000 klamerica, omogućavajući vam obilje materijala za efikasno obavljanje radnih zadataka. Sa dužinom od 30 mm i širinom krune od 5,6 mm, ove klamerice su pažljivo kalibrisane kako bi pružile optimalne performanse.
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Trakasta brusilica za cevi RBE 9-60 u setu Metabo
cena: 79.596,00 din
 detaljnije
Omega Regulator pritiska 1/2 Black Line
 detaljnije
Električna povratna testera 1510W JR3070CT MAKITA - proizvod na akciji
Električna povratna testera 1510W JR3070CT MAKITA
Električna povratna testera 1510W JR3070CT MAKITAANTI VIBRATION TECHNOLOGY - smanjuje vibracije pomoću protivtega smanjuje vibracije pomoću protivt ...
akcija
FIELDMANN FDUZ 79100 Punjač 20V Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79100 Punjač 20V Fast Power - proizvod na akciji cena: 2.388,00 din
1.399,00 din
akcija
Kutija za alat Bomber 410 x 200 x 180 mm
Kutija za alat Bomber 410 x 200 x 180 mm - proizvod na akciji cena: 944,00 din
DeWalt DWST83344-1 TSTAK IP54 kutija za alat
DeWalt DWST83344-1 TSTAK IP54 kutija za alat - proizvod na akciji cena: 9.453,00 din
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 Rems
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 Rems - proizvod na akciji cena: 12.374,00 din
Motorni trimer PH500X GARDENmaster
Motorni trimer PH500X GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 21.980,00 din
Proxxon moment ključ MC 100 MicroClick 3/8”, 20 – 100 Nm
Proxxon moment ključ MC 100 MicroClick 3/8”, 20 – 100 Nm - proizvod na akciji cena: 13.500,00 din
Bosch Akumulatorski pneumatski čekić - bušilica GBH 185-LI, 2x4,0 Ah 0611924021
DeWalt DCG460NK akumulatorska brusilica 54V FV 230mm Solo
DeWalt DCG460NK akumulatorska brusilica 54V FV 230mm Solo - proizvod na akciji cena: 95.017,00 din
Bosch GAC 250 Električna testera za siporeks - porobeton, 1200W, 06012B6020
Bosch GAC 250 Električna testera za siporeks - porobeton, 1200W, 06012B6020 - proizvod na akciji cena: 28.277,00 din
Senco CoilPro90 pneumatski pištolj za eksere 45-90mm 2.5-3.3mm
Sečice kose krive 45 stepeni 160 mm 72 11 160 KNIPEX
Sečice kose krive 45 stepeni 160 mm 72 11 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.914,00 din