  • DeWalt DSTSX35SE klamerice 5.6x35mm, 5000kom Inox
Unesite Vaš E-mail:
cena: 15.821,00 din
Proizvođač: DEWALT
Šifra proizvoda: DSTSX35SE
Opis i namena proizvoda
  • DeWalt DSTSX35SE Inox Klamerice - Snažno i Precizno Pričvršćivanje za Profesionalne Zahteve
  • Dužina od 35 mm i širina krune od 5,6 mm čine ove klamerice pažljivo kalibrisanim alatom za razne građevinske aplikacije. Izrađene od INOX materijala, ove klamerice nude izuzetnu izdržljivost i otpornost na koroziju, pružajući dugotrajne performanse u različitim uslovima rada.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Količina pakovanja: 5000
  • Dužina: 35 mm
  • Širina krune: 5,6 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kutija za alat plastična 917 C UNIOR
cena: 3.147,00 din
 detaljnije
Burgija za beton SDS-max 22x320/200 Ruko
 detaljnije
Račna 1/4" C45 Womax
Račna 1/4" C45 Womax
Račna 1/4" C45 WomaxUdobnija gumirana drškaC45 materijal ...
akcija
Akumulatorska testera DJR183Z Makita
Akumulatorska testera DJR183Z Makita - proizvod na akciji cena: 13.790,00 din
10.990,00 din
akcija
Bosch GOP 185-Li Akumulatorski višenamenski alat - Renovator, Solo 06018G2020
22.840,00 din
DeWalt DT2978 Testera za univerzalnu testeru
DeWalt DT2978 Testera za univerzalnu testeru - proizvod na akciji cena: 12.859,00 din
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS
Set kružnih testera za metal 8 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 13.656,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 55 1000V 5.5x125mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 55 1000V 5.5x125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.507,00 din
Set nasadnih ključeva za vađenje oštećenih vijaka 3 kom. KS TOOLS
Set 18 nasadnih Torx ključeva T20-T70 1/2″ 923E-TX/C18 Beta
Set 18 nasadnih Torx ključeva T20-T70 1/2″ 923E-TX/C18 Beta - proizvod na akciji cena: 12.600,00 din
Stona testera za rezanje metala LW1400 Makita
Stona testera za rezanje metala LW1400 Makita - proizvod na akciji cena: 48.790,00 din
Set ključeva za startere 10 x 12 - 19 x 22 mm 5 kom. KS TOOLS
Set ključeva za startere 10 x 12 - 19 x 22 mm 5 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 12.120,00 din
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster
Akumulatorska ubodna testera 18V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 8.999,00 din
Proxxon MICROMOT 60/E čeona brusilica-bušilica
Proxxon MICROMOT 60/E čeona brusilica-bušilica - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Burgija za drvo Twist 5.0x52/86 Irwin
Burgija za drvo Twist 5.0x52/86 Irwin - proizvod na akciji cena: 110,00 din
Akumulatorski brzi odvijač bez četkica 18V/2Ah DCF620D2 DeWalt
Akumulatorski brzi odvijač bez četkica 18V/2Ah DCF620D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 53.472,00 din
Stanley FMC692L FatMax punjač za baterije 14,4V - 18V
Stanley FMC692L FatMax punjač za baterije 14,4V - 18V - proizvod na akciji cena: 6.182,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.094,00 din