  • Hikoki mašina za pranje pod visokim pritiskom AW150LAZ Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hAW150-LAZ
Opis i namena proizvoda
  • 2.000 W, 150 bar čistač
  • Veliki radni radijus zahvaljujući ekstra dugom crevu pod pritiskom od 10 m
  • Integrirana zaštita od preopterećenja za dug vek trajanja alata
  • Sa posebnim rezervoarom za upotrebu različitih deterdženata
  • Varijabilna regulacija pritiska na mlaznici za optimalno podešavanje za svaku površinu
  • Kompaktan dizajn, jednostavan za transport i skladištenje
  • Korisna ručka za nošenje i veliki točkovi za lak transport
  • Isporučuje se sa dugim crevom pod pritiskom od 10 m
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dozvoljena temperatura vode: 40 °C
  • Max. Pritisak pražnjenja: 11 MPa
  • Potrošnja energije: 2 000 W
  • Neto težina alata (EPTA standard): 12,4 kg
  • Dužina alata: 425 mm
  • Širina alata: 345 mm
  • Visina alata: 905 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kapro laserski nivelator 2 linije i 2 tačke - 30m domet 962R - proizvod na akciji
Kapro laserski nivelator 2 linije i 2 tačke - 30m domet 962R
cena: 22.344,00 din
20.399,00 din
 detaljnije
Recipro testerice za ciglu, siporeks 305mm Makita
Recipro testerice za ciglu, siporeks 305mm ( 5kom ) Makita ...
cena: 5.103,00 din
 detaljnije
Zaštitna 3-slojna hiruška maska - proizvod na akciji
Zaštitna 3-slojna hiruška maska
Zaštitna 3-slojna hiruška maskaZaštitna maska za svakodnevnu upotrebu univerzalne veličine ...
cena: 6,00 din
2,00 din
akcija
Testera za siporeks 700mm Modeco
Testera za siporeks 700mm Modeco - proizvod na akciji cena: 2.918,00 din
2.490,00 din
akcija
8-delni set viljuškastih ključeva 6-32 mm Proxxon
8-delni set viljuškastih ključeva 6-32 mm Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.388,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA - proizvod na akciji cena: 20.790,00 din
Profesionalni set alata od 493 dela u kolicima sa 9 fioka 2400S-XLO9/E-XL Beta
Odvijač šrafciger ravni 98 20 30 1000V 3x100mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 30 1000V 3x100mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.135,00 din
Kompaktni digitalni multimetar 1760S Beta
Kompaktni digitalni multimetar 1760S Beta - proizvod na akciji cena: 13.650,00 din
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.378,00 din
Stanley SXUP750PTE kombinovana potopna pumpa za prljavu i čistu vodu, 750W, 13.500 L/h
Stanley SXUP750PTE kombinovana potopna pumpa za prljavu i čistu vodu, 750W, 13.500 L/h - proizvod na akciji cena: 13.519,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 130mm 44 21 J01
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 130mm 44 21 J01 - proizvod na akciji cena: 2.611,00 din
Duvalica-usisivač za lišće VB3405 GARDENmaster
Duvalica-usisivač za lišće VB3405 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
List za testeru od tvrdog metala, 136/10mm sa 24 zubaca Makita
Klešta sečice kose 1000V 74 06 200mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 74 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.327,00 din
Ugaona brusilica 900W 125mm DWE4157 DeWalt
Ugaona brusilica 900W 125mm DWE4157 DeWalt - proizvod na akciji cena: 14.256,00 din
Traka za teret sa uškama 1T 1m 8150 Beta
Traka za teret sa uškama 1T 1m 8150 Beta - proizvod na akciji cena: 900,00 din
Klešta sečice kose 1000V 74 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 74 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din