  • Inverter EG-PWC800-01 12V DC/AC 800W+USB port Gembird
Unesite Vaš E-mail:
cena: 9.621,00 din
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 2,000 kg
Proizvođač: Gembird
Šifra proizvoda: 40165GB
Opis i namena proizvoda
  • Izvor napajanja od 230 V u vašem automobilu
  • Praktični USB portovi za punjenje mobilnih uredaja
  • Auto inverter snage 800W sa jednom utičnicom
  • Omogućava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmeničnom strujom (max. 300W), kao što su prenosivi računari, punjači mobilnih telefona/kamere, električni alati itd.
  • Automatska zaštita od pregrevanja, preopterećenja i kratkog spoja
  • Punjenje i termostatski kontrolisan ventilator za hladenje obezbeduju stabilno napajanje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulaz: 10-16 VDC (direktno na akumulator)
  • Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modifikovani sinusni talas
  • Izlazna snaga: 800W kontinuirana snaga (peak power 600W)
  • Osigurac: 35 A (spoljni)
  • Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
  • Kabl: 80 cm (4 sk.mm) krokodil stezaljka, 30A terminal
  • Preporucena radna temperatura: +0...+40 °C
  • Materijal: aluminijum i plastika
  • Dimenzije: 210 x 150 x 72 mm
  • Neto težina: 2 kg
  • Mere bezbednosti:
  • NIJE PREDVIDJEN ZA PRIKLJUČAK ZA UPALJAČ!
  • Povežite invertor direktno sa akumulatorom automobila, vodeći računa o polaritetu.
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Inbus ključ hromirani 11mm Beta
cena: 1.623,00 din
 detaljnije
Nož za mineralnu vunu i stiropor sa zaštitnom futrolom FESTA
 detaljnije
Akumulatorski čistač sa rotacionim četkama TE-SW 18/610 Li-Solo Power X-Charger Einhell
akcija
Pneumatski odvijač 770Nm 1927XM Beta
Pneumatski odvijač 770Nm 1927XM Beta - proizvod na akciji cena: 41.400,00 din
31.056,00 din
akcija
Ručni cirkular za drvo PKS 55 BOSCH
Ručni cirkular za drvo PKS 55 BOSCH - proizvod na akciji cena: 15.191,00 din
11.770,00 din
Set alata od 100 delova u aluminijumskom koferu 2054E-100 Beta
Knipex klešta ključ 180mm 86 01 180
Knipex klešta ključ 180mm 86 01 180 - proizvod na akciji cena: 8.390,00 din
Orman za alat sa 5 fioka 33.4 Lit Keter
Orman za alat sa 5 fioka 33.4 Lit Keter - proizvod na akciji cena: 17.016,00 din
Burgija za beton MASONRY 5.5x55x95 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 5.5x55x95 IRWIN - proizvod na akciji cena: 90,00 din
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904 - proizvod na akciji cena: 17.740,00 din
Proxxon 27-delni set nasadnih ključeva sa 1/2" i 1/4" čegrtaljkama
Makita Akumulatorska vibraciona brusilica DBO480Z
Makita Akumulatorska vibraciona brusilica DBO480Z - proizvod na akciji cena: 17.490,00 din
Proxxon set ručnog alata u koferu 47 delova
Proxxon set ručnog alata u koferu 47 delova - proizvod na akciji cena: 31.068,00 din
Knipex papagaj klešta Alligator® 250mm 88 01 250
Knipex papagaj klešta Alligator® 250mm 88 01 250 - proizvod na akciji cena: 3.684,00 din
Laserski nivelator 883WR Prolaser 3D All-lines crveni Kapro
Laserski nivelator 883WR Prolaser 3D All-lines crveni Kapro - proizvod na akciji cena: 39.588,00 din
Ugaona brusilica sa potenciometrom GWS 9-125 S 125mm Bosch
Ugaona brusilica sa potenciometrom GWS 9-125 S 125mm Bosch - proizvod na akciji cena: 11.455,00 din