  • Inverter Powering REINV1100 12V 1100W
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
Šifra proizvoda: REINV1100 12V
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Proizvođač: Powering, Engleska
  • Neto masa: 4 kg
  • Izuzetno kompaktnih dimenzija
  • Tehnologija mekog starta
  • Pakovanje sadrži kablove za akumulator dužine 1m
  • Idealan za napajanje PC, Laptop, i ostalih elektr. uređaja
  • Max. izlazno opterećenje: 1100W(12 sati), privremeno dozvoljeno do 2200W
  • DC ulazni napon: 10 ~ 15V
  • Izlazno napajanje: 230V, 50Hz kvazisinusni napon
  • Potrošnja u stand-by režimu max. do 0,16A
  • Ugrađena zaštita od pregrevanja, max. temperatura rada 60oC
  • Ugrađena zaštita od kratkog spoja na izlaznoj strani
  • Ugrađena zaštita od izlaznog preopterećenja
  • Ugrađen alarm za signalizaciju pražnjenja baterije
  • Automatsko gašenje po ispražnjenju akumulatora
  • Donji granični napon 10,5V +,- 0.5V
  • Garantni rok 24 meseca
  • Dimenzije DxŠxV (u mm): 343x198x120
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Felo set preciznih šrafcigera TORX/Hex 6kom
cena: 4.273,00 din
 detaljnije
Burgija HSS-G dupla 4.20 x 55mm RUKO
Burgija HSS-G dupla 4.20 x 55mm RUKOBurgija HSS-G DUPLA RUKO je ekstra kratka i stabilna standardna burgija, savršena za montažne radove u tan ...
cena: 150,00 din
 detaljnije
Šrafciger Felo Ergonic Phillips PH2 x 150 40220510
akcija
Knipex 40 04 180 EAN Univerzalna grip klešta pocinkovana 180 mm
Knipex 40 04 180 EAN Univerzalna grip klešta pocinkovana 180 mm - proizvod na akciji cena: 4.035,00 din
3.130,00 din
akcija
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54
DeWalt DWST83346-1 Kutija za alat duboka TSTAK IP54 - proizvod na akciji cena: 6.254,00 din
5.150,00 din
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XL
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta XL - proizvod na akciji cena: 1.296,00 din
Čekić Bravarski 800g BETA
Čekić Bravarski 800g BETA - proizvod na akciji cena: 3.514,00 din
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm - proizvod na akciji cena: 6.995,00 din
Garnitura viljuškastih ključeva 818.1324, 6-32mm (11) KS TOOLS
Ručna kružna testera VLN 185 Villager
Ručna kružna testera VLN 185 Villager - proizvod na akciji cena: 11.445,00 din
Ugaona bruslica GWS 2200-230 Bosch
Ugaona bruslica GWS 2200-230 Bosch - proizvod na akciji cena: 20.341,00 din
Merdevine aluminijumske Bomber 3 x 9 m
Merdevine aluminijumske Bomber 3 x 9 m - proizvod na akciji cena: 18.522,00 din
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch
Električna bušilica-mešač GBM 1600 RE Bosch - proizvod na akciji cena: 39.206,00 din
Knipex univerzalna grip klešta 250mm 41 14 250
Knipex univerzalna grip klešta 250mm 41 14 250 - proizvod na akciji cena: 4.324,00 din
Akumulatorska ledjna prskalica MX16 GARDENmaster
Akumulatorska ledjna prskalica MX16 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 6.590,00 din
Krunasta testera Bi-metal 68mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 68mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.589,00 din
Makaze za kabl 95 12 165mm KNIPEX
Makaze za kabl 95 12 165mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.676,00 din
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.607,00 din