  • Lanac za testeru DCS232T/250/302 Makita
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: 196205-9
Opis i namena proizvoda
  • Za model: DCS232T, DUC250, DUC302
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina vodilice: 250 mm
  • Korak: 3/8 "
  • Debljina vodjice lanca: 1,3 mm
  • Broj članaka: 40
  • Prečnik turpije: 4,0 - 4,0 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Gleterica za fugovanje, Profi Beorol
cena: 1.020,00 din
 detaljnije
Glodalo sa 1 zupcem prihvat 8mm 51x4x13 Makita