  • Makita DHW080ZK akumulatorski perač pod visokim pritiskom + baterija BL1830B
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: DHW080ZK+BL1830B
Opis i namena proizvoda
  • Zgodno kontinualno podešavanje pritiska okretanjem mlaznice koplja.
  • 2 režima pritiska – visok/nizak
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 18 + 18 V - LXT
  • Kapacitet akumulatora 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Radni pritisak 80 bar
  • Maks. protok 240 / 330 l/h
  • Dužina creva 5,0 m
  • Maks. temperatura vode 40 °C
  • Kapacitet 50 l
  • Buka: zvučni pritisak 70,9 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)3,6 dB(A)
  • Vibracije: bez opterećenja 2,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V)438 x 218 x 269 mm
  • Težina prema EPTA –i 7,7 kg
spacer Obim isporuke
  • bez punjača
  • baterija BL1830B
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Scheppach samohodna motorna kosačica kosilica MS161-46 3.5 KS
cena: 33.990,00 din
 detaljnije
Sekira tesarska X 11 – S 1015640 Fiskars
cena: 7.134,00 din
 detaljnije
Struna za trimer okrugla 2.4mm/112m Levior
Struna za trimer okrugla 2.4mm/112m LeviorLeviorova okrugla struna za trimer od 2,4 mm debljine i dužine od 112 metara je izuzetno kvalitetna opcija ...
akcija
Set nasadnih ključeva za vađenje oštećenih vijaka 3 kom. KS TOOLS
4.690,00 din
akcija
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax - proizvod na akciji cena: 1.123,00 din
960,00 din
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita - proizvod na akciji cena: 48.790,00 din
Stanley 1-97-475 sklopivi metalni konj za testere (par), 340 kg Maks. Kapacitet
Vibraciona bušilica GSB 13RE BOSCH
Vibraciona bušilica GSB 13RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.228,00 din
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo
Hikoki akumulatorska ugaona brusilica 18V 125mm G1813DE-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 32.988,00 din
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
DeWalt DWD024 Udarna bušilica, 750W
DeWalt DWD024 Udarna bušilica, 750W - proizvod na akciji cena: 16.987,00 din
Burgija za beton SDSplus 6/210/150 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 6/210/150 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 314,00 din
Stanley ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220K
Stanley ugaona brusilica 125mm 850W FMEG220K - proizvod na akciji cena: 9.732,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.636,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica bez četkica DGA506Z Makita
Akumulatorska ugaona brusilica bez četkica DGA506Z Makita - proizvod na akciji cena: 29.390,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 30 1000V 3x100mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 30 1000V 3x100mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.135,00 din