  • Perač pod pritiskom BXPW1300E Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXPW1300E
Opis i namena proizvoda
  • Idealan za čišćenje bicikala, automobila, terasa i baštenskog nameštaja
  • Držač nastavaka i spremnik za kabl
  • Kompaktan dizajn za laku prenosivost
  • ON-OFF dugme
  • Ručka na vrhu uređaja za lakši transport
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1.300 W
  • Maks. pritisak 100 bar
  • Maks. protok 390 l/h
  • Maks. temperatura protoka 50 °C
  • Težina 7 kg
spacer Obim isporuke
  • Puška
  • Rotaciona mlaznica
  • Podesiva mlaznica
  • Crevo 3m
  • Posuda za deterdžent 0,4 L
  • Providni filter za vodu i brza spojnica u jednom
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klamarice Tip 80 13x14mm 10000 kom
cena: 1.495,00 din
 detaljnije
Burgija za pločice CYL-9 3 mm Bosch
Burgija za pločice CYL-9 3 mm BoschBurgija za pločice CYL-9 Ceramic je standardni izbor za bušenje u pločicama. Moguće je suvo bušenje bez ...
cena: 640,00 din
 detaljnije
Čekić macola sa drvenom drškom 1.5kg 817 Unior
akcija
Maska za zavarivanje naglavna ZMZN Beorol
Maska za zavarivanje naglavna ZMZN Beorol - proizvod na akciji cena: 1.632,00 din
1.190,00 din
akcija
Makita Akumulatorska ugaona brusilica 40V GA023GZ
Makita Akumulatorska ugaona brusilica 40V GA023GZ - proizvod na akciji cena: 35.990,00 din
28.790,00 din
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.996,00 din
Testera Scorpion Black & Decker KS880EC
Testera Scorpion Black & Decker KS880EC - proizvod na akciji cena: 12.105,00 din
Kapro libela Eagle Optivision 705 - 60cm
Kapro libela Eagle Optivision 705 - 60cm - proizvod na akciji cena: 3.432,00 din
Fieldmann akumulatorska kosilica za travu 2x20V FZR 70335-A Fast Power
Fieldmann akumulatorska kosilica za travu 2x20V FZR 70335-A Fast Power - proizvod na akciji cena: 28.263,00 din
FUSE akumulatorska brushless bušilica 18V VLP 5020 Villager
FUSE akumulatorska brushless bušilica 18V VLP 5020 Villager - proizvod na akciji cena: 9.449,00 din
Mehaničarski čekić sa fiber drškom 1370T-1000 1000gr Beta
Mehaničarski čekić sa fiber drškom 1370T-1000 1000gr Beta - proizvod na akciji cena: 4.795,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 11 J0
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 11 J0 - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta - proizvod na akciji cena: 112.350,00 din
Black & Decker BCD003ME2K akumulatorska bušilica 2x2.5Ah 18V
Black & Decker BCD003ME2K akumulatorska bušilica 2x2.5Ah 18V - proizvod na akciji cena: 25.057,00 din
Knipex TubiX® rezač cevi 180mm 90 31 02 SB
Knipex TubiX® rezač cevi 180mm 90 31 02 SB - proizvod na akciji cena: 11.620,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 13mm 98 04 13
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 13mm 98 04 13 - proizvod na akciji cena: 5.356,00 din
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm - proizvod na akciji cena: 6.995,00 din
Stona brusilica sa okrentom pločom TG 125/E Proxxon
Stona brusilica sa okrentom pločom TG 125/E Proxxon - proizvod na akciji cena: 27.924,00 din
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 61 125
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 61 125 - proizvod na akciji cena: 3.540,00 din