  • Perač pod pritiskom BXPW1600E Black&Decker
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXPW1600E
Opis i namena proizvoda
  • Gumirani točkovi prečnika 16cm za povećanu dugotrajnost i stabilnost pri transportu
  • Držač nastavaka i spremnik za kabl
  • Kompaktan dizajn za laku prenosivost
  • ON / OFF dugme za lako puštanje u rad i prekid rada
  • Ručka na vrhu uređaja za lakši transport
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1.600 W
  • Maks. pritisak125 bar
  • Maks. protok 420 l/h
  • Maks. temperatura protoka 50 °C
  • Težina 8,1 kg
spacer Obim isporuke
  • Puška
  • Rotaciona mlaznica
  • Podesiva mlaznica
  • Crevo 6m
  • Posuda za deterdžent 0,4 L
  • Providni filter za vodu i brza spojnica u jednom
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Mini sekač žice 210 mm HT3B540  Hogert
cena: 897,00 din
 detaljnije
Odvijač ravni VDE 603VDE 3.0x100mm Unior
Odvijač ravni VDE 603VDE 3.0x100mm Uniorvrh i stablo od hrom-vanadijum-molibdena, kaljen i ojačanvrh bruniranručka ergonomski oblikovanaručka od p ...
cena: 494,00 din
 detaljnije
Izolir traka PVC crna – 0.15mmx19mmx20m – Bormann Pro
Izolir traka PVC crna – 0.15mm x 19mm x 20m – Bormann ProBormann Pro PVC izolir traka je pouzdano rešenje za električne, građevin ...
akcija
Klešta kombinovana 1000V 03 06 180mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.438,00 din
3.010,00 din
akcija
Scheppach aku udarna čekić bušilica SDS PLUS IXES C-RHD130-X
8.990,00 din
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Hidraulična dizalica 3011/T15 15t Beta
Hidraulična dizalica 3011/T15 15t Beta - proizvod na akciji cena: 29.563,00 din
Senco FinishPro35BL Pneumatski pištolj za eksere, 32-63mm, 1.8 (DA)
Ugaonik 30 x 4 cm 309 Kapro
Ugaonik 30 x 4 cm 309 Kapro - proizvod na akciji cena: 984,00 din
Senco FinishPro10 pneumatski pištolj za eksere bez glave, 12-25mm
Klešta sečice kose INOX 78 03 125mm KNIPEX
Klešta sečice kose INOX 78 03 125mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.395,00 din
Knipex stolarska klešta 225mm 50 00 225
Knipex stolarska klešta 225mm 50 00 225 - proizvod na akciji cena: 3.034,00 din
DeWALT stoni cirkular 2000W DWE7492
DeWALT stoni cirkular 2000W DWE7492 - proizvod na akciji cena: 141.133,00 din
Elektro-pneumatski čekić kombinovani SDS-PLUS PBH 2100 RE BOSCH
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley - proizvod na akciji cena: 15.779,00 din
Rotacioni laserski nivelator GRL 300HV + WM 4 + LR1 Bosch
Rotacioni laserski nivelator GRL 300HV + WM 4 + LR1 Bosch - proizvod na akciji cena: 109.124,00 din
Okretač nareznica M16 Modeco
Okretač nareznica M16 Modeco - proizvod na akciji cena: 2.911,00 din
Klešta kombinovana sa jačom polugom 180mm 02 02 180 KNIPEX
Klešta kombinovana sa jačom polugom 180mm 02 02 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.712,00 din
Električni trimer za travu ET 300 AGM
Električni trimer za travu ET 300 AGM - proizvod na akciji cena: 3.674,00 din
Gararnitura nasasadnih ključeva za brezone točka sa zaštitom 1/2", 17-21, 6 kom. KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 936,00 din
Usisivač za suvo i mokro usisavanje VC3011L Makita
Usisivač za suvo i mokro usisavanje VC3011L Makita - proizvod na akciji cena: 48.490,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.378,00 din