  • Perač pod pritiskom PW1700SPL Black&Decker
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1700SPL
Opis i namena proizvoda
  • Otklanjanja prljavštinu kombinacijom visokog pritiska i temperature
  • Perač pod pritiskom u pakovanju sadrži  posudu za deterdžent i crevo dužine 3 metra
  • Ergonomski oblikovana drška ne zamara ruku
  • Gumeni točkovi obezbeđuju dobru pokretljivost naneravnim površinama
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga motora: 1700 W
  • Napon: 220/240 V 50Hz
  • Maksimalni pritisak: 130 bara
  • Vrsta motora: univerzalni
  • Protok: 400 l/ h
  • Aluminjumska pumpa za vodu
  • Max. temperatura: 50ºC
spacer Obim isporuke
  • mlaznica 3 u 1
  • crevo 5 m
  • puška za pranje
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulator Exide Premium EA472 47Ah 450A EXIDE
Akumulator Exide Premium EA472 47Ah 450A EXIDEPolaritet: DesniKapacitet: 47 AhStartna snaga: 450 A(EN)Velika startna sposobnost i pouzdanost u svim vr ...
cena: 8.419,00 din
 detaljnije
Makita glodalo za zakošenje rubova sa ležajem 45 D-48686
cena: 2.400,00 din
 detaljnije
KWB 49706035 Čeona burgija za drvo 35, Forstner, DIN 7483 G
akcija
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita - proizvod na akciji cena: 48.790,00 din
38.990,00 din
akcija
Makpac transportni kofer 295 x 395 x 105 mm 821549-5 Makita
Makpac transportni kofer 295 x 395 x 105 mm 821549-5 Makita - proizvod na akciji cena: 3.600,00 din
2.880,00 din
Samonivelišući laser - linija 360° + vertikalna linija DW0811 DeWalt
Akumulatorski pištolj za pop nitne DRV250Z Makita
Akumulatorski pištolj za pop nitne DRV250Z Makita - proizvod na akciji cena: 124.990,00 din
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon - proizvod na akciji cena: 2.369,00 din
Kombinovana klešta hromirana 140mm 03 05 140 KNIPEX
Kombinovana klešta hromirana 140mm 03 05 140 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.705,00 din
Klešta kombinovana-krimp 09 12 240 KNIPEX
Klešta kombinovana-krimp 09 12 240 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.215,00 din
Vibraciona bušilica GSB 13RE BOSCH
Vibraciona bušilica GSB 13RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.228,00 din
Magnetna bušilica JEI Solutions MagBeast® HM50 50 mm, 1150 W
Magnetna bušilica JEI Solutions MagBeast® HM50 50 mm, 1150 W - proizvod na akciji cena: 244.125,00 din
Set alata u koferu 163 kom 2056E/E-20 Beta
Set alata u koferu 163 kom 2056E/E-20 Beta - proizvod na akciji cena: 83.100,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,50mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,50mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 660,00 din
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 8.511,00 din
Proxxon pumpa za pretakanje ulja AP 12
Proxxon pumpa za pretakanje ulja AP 12 - proizvod na akciji cena: 9.108,00 din
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.652,00 din
Knipex klešta za hvatanje za elektroniku 115mm 35 22 115
Knipex klešta za hvatanje za elektroniku 115mm 35 22 115 - proizvod na akciji cena: 5.501,00 din
Špic L250mm KS TOOLS
Špic L250mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 115mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 115mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 2.344,00 din
Hogert pneumatski udarni pištolj 1/2″ 1500Nm HT4R623
Hogert pneumatski udarni pištolj 1/2″ 1500Nm HT4R623 - proizvod na akciji cena: 24.222,00 din
Proxxon 24-delna garnitura nasadnih ključeva 6–24mm, 3/8”
Proxxon 24-delna garnitura nasadnih ključeva 6–24mm, 3/8” - proizvod na akciji cena: 8.100,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 9mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 9mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.788,00 din